• notifications1
  • menü

Bugün : 6 Aralık 2022 Salı

Çekip Küçülen Çamaşırları Eski Haline Getirmenin Yolu

En sevdiğimiz giysinin küçülmüş, çekmiş haliyle karşılaştığımızda yaşadığımız şok!

Kullanma talimatına bakmadan çamaşır makinasında yüksek ısıda yıkadığımız çamaşırlarda çekme meydana gelir. Oldukça can sıkıcı bir durumdur. Özellikle de sevdiğimiz, yeni aldığımız bir giysi ise bu…

Çekip küçülen giysileri eski haline getirmek için bir yöntem var ama her kumaş ve her giysi türünde işe yaramayabilir. Yine de denemeye değer!

Bir kabı ılık su ile doldurun, içine de bir kapak saç kremi ekleyin. Sonra çeken giysinizi bu suya bastırın ve 1 – 2 saat beklemeye bırakın. Saç kreminin giysiye iyice geçmesi gerek, içindeki dokunun gevşemesini sağlayacak.

Giysiyi durulamadan sudan çıkarın. hafifçe sıkın ve bir havlunun üzerine serin. İçindeki giysiyle birlikte, havluyu sıkı sıkı sarın. Burada amaç giysideki fazla suyu almak.

Sonra giysiyi başka bir kuru havlunun üstüne serin ve nazikçe çekiştirin. Çekiştirerek eski haline getirmeye çalışın, sonra havlunun üzerinde kurumaya bırakın.

x
Bu konu hakkındaki görüşlerinizi ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz!

Güvenlik Kodu : 05425

(Güvenlik kodunu bu kutucuğa yazın!)

Çekip Küçülen Çamaşırları Eski Haline Getirmenin Yolu Nelerdir?

Çekip Küçülen Çamaşırları Eski Haline Getirmenin Yolu Nelerdir?

Çekip Küçülen Çamaşırları Eski Haline Getirmenin Yolu En sevdiğimiz giysinin küçülmüş, çekmiş haliyle karşılaştığımızda yaşadığımız şok! Kullanma talimatına bakmadan çamaşır makinasında yüksek ısıda yıkadığımız çamaşırlarda çekme meydana gelir. Oldukça can sıkıcı bir durumdur. Özellikle de sevdiğimiz, yeni aldığımız bir giysi ise bu… ...

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

reflesh

En uzun yaşayan ağacın genelde çınar olduğunu biliriz; ancak bir zeytin ağacının 1500 sene yaşadığını size söylesek?

SORHOCAM.COM

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Copright 2014 - 2022 Konya