• notifications1
  • menü

Bugün : 4 Temmuz 2022 Pazartesi

ALT KATEGORİLER

GTHB Sınavı Ders Notları

Bayilik Ve Toptancılık Sınavı

bitki koruma ürünleri bayi ve toptancılık sınav çalışma kitabı pdf, zirai ilaç bayilik sınavı soru ve cevapları, bitki koruma ders notları pdf, hasat yayıncılık bayilik kitabı, mehmet cengiz seçkin bayilik kitabı, zirai ilaç bayilik sınavı ders kitabı, bayilik sınavı kitabı 2018, bayilik sınavı çıkmış sorular vb. bilgiler yer almaktadır.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Personelinin Görevde Yükselme Sınavı Ders Notları

Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Hizmetlerinin Düzenlenmesine Dair Yönetmelik kapsamında Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Sınavı Uygulama Esasları, Bakanlık Makamının 28/06/2010 tarih ve 4606 sayılı Olurları ile yürürlüğe konmuştur. Yönetmelik ve Uygulama Esasları kapsamında oluşturulan tarımsal yayım ve danışmanlık sistemi içerisinde görev alacak tar...

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
reflesh

Soğan vücut hücreleri görünümündedir. Bütün vücut hücrelerinden atık maddelerin temizlenmesine yardım eder. Hatta gözlerin epitelyal katlarının yıkayan gözyaşlarına bile sebep olur.

SORHOCAM.COM

Tarım, gıda ve hayvancılık üzerine kurulmuş bir websitesidir. Websitemizde yetiştiricilik, hastalıklar, zararlılar vb. ile ilgili yazılar bulunmaktadır.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları