• notifications1
  • menü

Bugün : 1 Şubat 2023 Çarşamba

Plajda İnce Kumun Ayağınıza Yapışmasını Önlemek İçin

Yaz geldi çattı. Yaz demek deniz demek, güneş demek, kum demek. Plajda olmak çok güzel ama bazı plajların kumları çok ince. Bu ince kumlar saçlara, ellere, ayaklara yapışabiliyor.

Özellikle de bebek ve çocuklarla plaja gidildiğinde, minikler kum banyosu yapmış gibi oluyorlar. Örneğin bir şey yiyecekler ama elleri kum içinde. Üstelik bebekler bu durumdan rahatsız da oluyorlar.Kumu temizlemek için suya başvursanız yine olmuyor çünkü ince kum yine saça başa, ele ayağa yapışıyor.

Yapışan ince kumları temizlemek ve yapışmalarını önlemek için, plaja giderken yanınızda bebe pudrası götürün! Bu kadar basit. Pudrayı sürdüğünüzde kumu temizleyebilecek ve yeniden yapışmasını engellemiş olacaksınız. Kumun eller, ayaklara ve saçlara yapışmasının nedeni nemlilik. Pudra bu nemliliği alarak kumların yapışmasını engelliyor.

x
Bu konu hakkındaki görüşlerinizi ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz!

Güvenlik Kodu : 22407

(Güvenlik kodunu bu kutucuğa yazın!)

Plajda İnce Kumun Ayağınıza Yapışmasını Önlemek İçin Okuyun?

Plajda İnce Kumun Ayağınıza Yapışmasını Önlemek İçin Okuyun?

Plajda İnce Kumun Ayağınıza Yapışmasını Önlemek İçin Yaz geldi çattı. Yaz demek deniz demek, güneş demek, kum demek. Plajda olmak çok güzel ama bazı plajların kumları çok ince. Bu ince kumlar saçlara, ellere, ayaklara yapışabiliyor. Özellikle de bebek ve çocuklarla plaja gidildiğinde, minikler kum banyosu yapmış gibi oluyorlar. Örneğin bir ş...

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

reflesh

Saadet bizim dilediğimizle, Allah’ın bizim için dilediği şeyin bir araya gelmesinden doğar.

SORHOCAM.COM

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Copright 2014 - 2023 Konya