• notifications1
  • menü

Bugün : 7 Aralık 2022 Çarşamba

Üvez / Gülgiller

Çiçekleri elmanın çiçeklerine benzer. Farkı bir sürü çiçeğin salkım gibi bir arada duruyor olmasıdır. Muhteşem görünür çiçeklendiğinde. Bazı türlerinin benekli meyveleri olur ve gayet lezzetlidir. Kuşlar da çok sever bu meyveleri. Genç v eyaşlı gövdeleri çok farklıdır. Bu yüzden ayırt etmek çok zordur. Ayırt etmek için çiçekli halini görmelisiniz.

x
Bu konu hakkındaki görüşlerinizi ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz!

Güvenlik Kodu : 00357

(Güvenlik kodunu bu kutucuğa yazın!)

Üvez Nedir, Nasıl Yetiştirilir?

Üvez Nedir, Nasıl Yetiştirilir?

Üvez / Gülgiller Çiçekleri elmanın çiçeklerine benzer. Farkı bir sürü çiçeğin salkım gibi bir arada duruyor olmasıdır. Muhteşem görünür çiçeklendiğinde. Bazı türlerinin benekli meyveleri olur ve gayet lezzetlidir. Kuşlar da çok sever bu meyveleri. Genç v eyaşlı gövdeleri çok farklıdır. Bu yüzden ayırt etmek çok zordur. Ayırt etmek için çiçekl...

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

reflesh

İnsanın mutluluğunun temeli hak ve adalet konusunda toplanır. Bir insana yapılan haksızlık bütün toplumu yaralar. Hak ve adalet hissi bireylerden başlamalıdır. Ve insan, bireyin mutluluğunun kendi mutluluğu için şart olduğuna inanmalıdır.

SORHOCAM.COM

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Copright 2014 - 2022 Konya