• notifications1
  • menü

Bugün : 1 Şubat 2023 Çarşamba

Turunç / Sedefotugiller

Turunç

Tüm turunçlar bu ağaca aşılanırsa daha dayanıklı olur. Bu yüzden turunç çekirdeklerinden fidanlar hazırlayıp portakal, mandalina ve limonunuzu bu fidanlara aşılayın. Odunu serttir. Aydın civarında turunç kabuklarından reçel yapılır ve oldukça da lezzetlidir. Mayhoş bir tadı vardır.

x
Bu konu hakkındaki görüşlerinizi ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz!

Güvenlik Kodu : 59430

(Güvenlik kodunu bu kutucuğa yazın!)

Turunç Nedir, Nasıl Yetiştirilir?

Turunç Nedir, Nasıl Yetiştirilir?

Turunç / Sedefotugiller Tüm turunçlar bu ağaca aşılanırsa daha dayanıklı olur. Bu yüzden turunç çekirdeklerinden fidanlar hazırlayıp portakal, mandalina ve limonunuzu bu fidanlara aşılayın. Odunu serttir. Aydın civarında turunç kabuklarından reçel yapılır ve oldukça da lezzetlidir. Mayhoş bir tadı vardır.

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

reflesh

Salatalığın %96'sı Sudur.

SORHOCAM.COM

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Copright 2014 - 2023 Konya