• notifications1
  • menü

Bugün : 29 Ocak 2023 Pazar

Bina ve Site ilaçlama teknik bilgi ve ilaçlama konusunda uzman bilgiye sahip teknisyenler tarafından ücretsiz keşif yaparak belirlenmektedir. Çünkü bu tarz mekanların ilaçlanması ciddi mühendislik bilgisi gerekmektedir. Apartman ve sitelerde en çok görülen zararlılar kalorifer böcekleri, hamam böcekleri, tahtakuruları, pireler, sıçanlar ve farelerdir. Özellikle apartman ve sitelerde insanlar çok sık bulunmadığı apartman boşluğu, çatı katı, merdiven boşluklarıyla havalandırmalar, kazan daireleri bu canlıların üreyebildikleri, yaşam alanları kurdukları alanlardır.

İlaçlamalar SORHOCAM ile ilgili görsel sonucu

Diğer bir etken ise kedi, köpek gibi canlıların bu alanlarda yaşamaları, yuva kurmaları sayesinde zararlı canlılarda kendilerine yaşama alanı bulmaktadır.

 

Tüm bu sebeplerden dolayı Bina ve Site ilaçlama konusunda ilgili yerlerde ortaya çıkan zararlı canlıların Bina ve Site içindeki dairelere girmeleri de kaçınılmaz olmaktadır. Bu yüzden apartman ve sitelerde ilaçlama yapmadan önce sağlığınıza ve çevrenize uygun ilaçların belirlenmesi ve doğru ekipmanların kullanılması hayati önem taşımaktadır.

x
Bu konu hakkındaki görüşlerinizi ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz!

Güvenlik Kodu : 32959

(Güvenlik kodunu bu kutucuğa yazın!)

Bina Ve Site İlaçlamalarında Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Bina Ve Site İlaçlamalarında Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Bina ve Site ilaçlama teknik bilgi ve ilaçlama konusunda uzman bilgiye sahip teknisyenler tarafından ücretsiz keşif yaparak belirlenmektedir. Çünkü bu tarz mekanların ilaçlanması ciddi mühendislik bilgisi gerekmektedir. Apartman ve sitelerde en çok görülen zararlılar kalorifer böcekleri, hamam böcekleri, tahtakuruları, pireler, sıçanlar ve farel...

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

reflesh

Aşktan korkmak, yaşamdan korkmak demektir ve yaşamdan korkanlar şimdiden üç kez ölmüşlerdir.

SORHOCAM.COM

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Copright 2014 - 2023 Konya