• notifications1
  • menü

Bugün : 6 Şubat 2023 Pazartesi

Haşere ve kemirgenlerin en fazla üredikleri ve yaşadıkları alanlar arasında okullar yer almaktadır. Okul İlaçlama konusunda gerekli sertifika ve ruhsata sahip firmalar tarafından yapılmalıdır. Çocuklarımızın zamanının büyük kısmını geçirdikleri okullar,  artık sadece eğitim döneminde değil tatil günlerinde de farklı aktivite ve eğitim faaliyetlerinde 12 ay açık olmaktadır. Bu yüzden okul ilaçlamasını ilaçlama zamanından sapmadan periyodik bir şekilde yapılmalıdır.

Haşere ve kemirgenlerin  SORHOCAM ile ilgili görsel sonucu

Okul İlaçlamasında diğer önemli bir durum ise salgın hastalıklardır. Salgın hastalıklar genelde başlangıç zamanları okullarda yaşanmaktadır. Bütün bu sebeplere bakıldığında okul, kolej, etüt merkezi ve  dershane gibi eğitim kurumlarımızın haşere ve bunların yol açtığı virüs ve hastalıklara karşı periyodik olarak dezenfekte ve ilaçlama uygulamaları yapılması çocuklarımızın sağlığı açısından hayati önem taşımaktadır.

x
Bu konu hakkındaki görüşlerinizi ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz!

Güvenlik Kodu : 39373

(Güvenlik kodunu bu kutucuğa yazın!)

Okul İlaçlamalarında Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Okul İlaçlamalarında Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Haşere ve kemirgenlerin en fazla üredikleri ve yaşadıkları alanlar arasında okullar yer almaktadır. Okul İlaçlama konusunda gerekli sertifika ve ruhsata sahip firmalar tarafından yapılmalıdır. Çocuklarımızın zamanının büyük kısmını geçirdikleri okullar, artık sadece eğitim döneminde değil tatil günlerinde de farklı aktivite ve eğitim faaliyetle...

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

reflesh

Muz kendi kendine yayılmaz, mutlaka insan eli ile dikilmesi gereklidir. Bilimsel açıdan da muz ağacı, aslında ağaç değil "ot" kabul edilmektedir. Odunsu yapılı olmayan bitkiler arasında en yaygın olanı muzdur.

SORHOCAM.COM

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Copright 2014 - 2023 Konya