• notifications1
  • menü

Bugün : 25 Eylül 2022 Pazar

Tarla Bitkileri Yetiştirme Ders Notları

Tarla bitkileri yetiştirme ders notlarını bu paylaşımda sizler ile paylaşıyoruz. Geniş ve yeterli bir sunum umarım işinize yarayacaktır.

https://docs.google.com/file/d/0B98fAj0-ZwJwVTBHMzN4MEJtdkU/edit?usp=sharing 

https://docs.google.com/file/d/0B98fAj0-ZwJwNXNUM1pSRVRvZDQ/edit?usp=sharing

x
Bu konu hakkındaki görüşlerinizi ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz!

Güvenlik Kodu : 57725

(Güvenlik kodunu bu kutucuğa yazın!)

Tarla Bitkileri Yetiştirme Ders Notları

Tarla Bitkileri Yetiştirme Ders Notları

Tarla Bitkileri Yetiştirme Ders Notları Tarla bitkileri yetiştirme ders notlarını bu paylaşımda sizler ile paylaşıyoruz. Geniş ve yeterli bir sunum umarım işinize yarayacaktır. https://docs.google.com/file/d/0B98fAj0-ZwJwVTBHMzN4MEJtdkU/edit?usp=sharing https://docs.google.com/file/d/0B98fAj0-ZwJwNXNUM1pSRVRvZDQ/edit?usp=sharing

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

reflesh

Havuç dilimi insan gözüne benzer. Bilimsel araştırmalar havucun gözlerin kan akışını ve işlevini iyileştirdiğini göstermiştir.

SORHOCAM.COM

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Copright 2014 - 2022 Konya