• notifications1
  • menü

Bugün : 29 Ocak 2023 Pazar

İnsektisit (Böcek İlacı)

Litrede 141 g thiamethoxam ve 106 g lambda-cyhalothrin

 

Eforia 247 SC, ilacının etkili maddeleri "thiamethoxam " temas - mide yolu ile ve sistemik etkiyle zararlıların sinir sistemleri üzerinde etkili; "lambda-cyhalothrin" ise zararlılara hem temas hem de mide yoluyla etki eden yeterli kalıcı etkiye sahip kalıcı kombine ilaçtır.

x
Bu konu hakkındaki görüşlerinizi ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz!

Ayhan

23.12.2021 21:40:11

Agitadaki trohaxam maddesi ile eforia aynimi

Güvenlik Kodu : 00144

(Güvenlik kodunu bu kutucuğa yazın!)

Eforia 247 Sc İnsektisit (Böcek İlacı)

Eforia 247 Sc İnsektisit (Böcek İlacı)

İnsektisit (Böcek İlacı) Litrede 141 g thiamethoxam ve 106 g lambda-cyhalothrin Eforia 247 SC, ilacının etkili maddeleri thiamethoxam temas - mide yolu ile ve sistemik etkiyle zararlıların sinir sistemleri üzerinde etkili; lambda-cyhalothrin ise zararlılara hem temas hem de mide yoluyla etki eden yeterli kalıcı etkiye sahip kalıcı kom...

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

reflesh

İnsanın mutluluğunun temeli hak ve adalet konusunda toplanır. Bir insana yapılan haksızlık bütün toplumu yaralar. Hak ve adalet hissi bireylerden başlamalıdır. Ve insan, bireyin mutluluğunun kendi mutluluğu için şart olduğuna inanmalıdır.

SORHOCAM.COM

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Copright 2014 - 2023 Konya