• notifications1
  • menü

Bugün : 10 Aralık 2022 Cumartesi

Leylak Yağı Faydaları ve Zararları

Harici olarak; ateş düşürmeye, toksik maddeleri atmaya, romatizmaya kramplara, siyatik ve mafsal ağrılarına ve gut hastalığına karşı kullanılması tavsiye edilir.

Leylak Yağı Faydaları

KULLANILIŞI

 1/1 baz yağlar (tatlı badem, keten, zeytinyağı vs.) ile karıştırılarak vücuda sürülür ve masaj yapılır.

x
Bu konu hakkındaki görüşlerinizi ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz!

Güvenlik Kodu : 42142

(Güvenlik kodunu bu kutucuğa yazın!)

Leylak Yağı Faydaları ve Zararları Nelerdir?

Leylak Yağı Faydaları ve Zararları Nelerdir?

Leylak Yağı Faydaları ve Zararları Harici olarak; ateş düşürmeye, toksik maddeleri atmaya, romatizmaya kramplara, siyatik ve mafsal ağrılarına ve gut hastalığına karşı kullanılması tavsiye edilir. KULLANILIŞI 1/1 baz yağlar (tatlı badem, keten, zeytinyağı vs.) ile karıştırılarak vücuda sürülür ve masaj yapılır.

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

reflesh

Yer fıstığının, adından kaynaklı olarak bir tür kuru yemiş olduğu düşünülür. Aslında yer fıstıkları fasulye ve nohutla birlikte Baklagiller ailesinin bir mensubudur.

SORHOCAM.COM

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Copright 2014 - 2022 Konya