• notifications1
  • menü

Bugün : 29 Kasım 2023 Çarşamba

Kokar Ağaç / Kokarağaçgiller

Arsız bir park ağacıdır. Tohumları çok kolay çimlendiği için çok çabuk yayılır. Bahçede olmasına pek gerek yok. Ancak hızlı büyümesi güzel, çiçekleri ve sonbaharda yapraklarının rengi harika. Bir de kokar tabi. Kokusunu kimi insanlar pek sevmez. Bizce sorun yok.

x
Bu konu hakkındaki sorularınızı ya da görüşlerinizi bu alana yazabilirsiniz!

(29512 kodunu soldaki kutucuğa yazın!)

Kokar Ağaç Nedir, Nasıl Yetiştirilir?

Kokar Ağaç Nedir, Nasıl Yetiştirilir?

Kokar Ağaç / Kokarağaçgiller Arsız bir park ağacıdır. Tohumları çok kolay çimlendiği için çok çabuk yayılır. Bahçede olmasına pek gerek yok. Ancak hızlı büyümesi güzel, çiçekleri ve sonbaharda yapraklarının rengi harika. Bir de kokar tabi. Kokusunu kimi insanlar pek sevmez. Bizce sorun yok.

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup herkesin faydalanabilmesi için ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Copright 2014 - 2023 Konya