• notifications1
  • menü

Bugün : 30 Eylül 2022 Cuma

Antep Fıstığı / Sakız Ağacıgiller

Memengiç’e aşılananı makbuldür. Urfa-Antep’te kolaylıkla yetiştirilir. Bu yüzden çok fazla yağmur görmemeli, güneşi bol almalıdır. Sulamazsanız ve iyi budarsanız ülkenin her yerinde yetişebilen bir ağaçtır. Meyveleri toplarken salkımın tamamını elle kopartmalısınız. Böylelikle hastalanma riskini azaltırsınız.

x
Bu konu hakkındaki görüşlerinizi ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz!

Güvenlik Kodu : 47154

(Güvenlik kodunu bu kutucuğa yazın!)

Antep Fıstığı Nedir, Nasıl Yetiştirilir?

Antep Fıstığı Nedir, Nasıl Yetiştirilir?

Antep Fıstığı / Sakız Ağacıgiller Memengiç’e aşılananı makbuldür. Urfa-Antep’te kolaylıkla yetiştirilir. Bu yüzden çok fazla yağmur görmemeli, güneşi bol almalıdır. Sulamazsanız ve iyi budarsanız ülkenin her yerinde yetişebilen bir ağaçtır. Meyveleri toplarken salkımın tamamını elle kopartmalısınız. Böylelikle hastalanma riskini aza...

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

reflesh

Anne sütünü arttıran anason-mürver-lahana-rezene vs. gıdalar, hayvanın sütünü de arttırır. Süt artırmak için her yola başvuran yem fabrikalarının dikkatine arz olunur.

SORHOCAM.COM

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Copright 2014 - 2022 Konya