• notifications1
  • menü

Bugün : 29 Ocak 2023 Pazar

Akasya / Baklagiller

Epeyce türü vardır. Gümüşi Akasya çok görkemli bir ağaçtır. Baklagil oldukları için azot bağlayıcıdırlar. Yani etrafındaki toprakta azot sorunu yaşanmaz. Ancak çoğunlukla dikenli ağaçlar olduğu için biz tercih etmiyoruz. Yine de güzel görünümü ile bir tane gümüşi akasyayı sınırımıza yakın dikmeyi de planlıyoruz.

Akasya Nedir, Nasıl Yetiştirilir?

x
Bu konu hakkındaki görüşlerinizi ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz!

Güvenlik Kodu : 54328

(Güvenlik kodunu bu kutucuğa yazın!)

Akasya Nedir, Nasıl Yetiştirilir?

Akasya Nedir, Nasıl Yetiştirilir?

Akasya / Baklagiller Epeyce türü vardır. Gümüşi Akasya çok görkemli bir ağaçtır. Baklagil oldukları için azot bağlayıcıdırlar. Yani etrafındaki toprakta azot sorunu yaşanmaz. Ancak çoğunlukla dikenli ağaçlar olduğu için biz tercih etmiyoruz. Yine de güzel görünümü ile bir tane gümüşi akasyayı sınırımıza yakın dikmeyi de planlıyoruz.

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

reflesh

Papatya Sadece Koparıldığı Zaman Kokar.

SORHOCAM.COM

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Copright 2014 - 2023 Konya