• notifications1
  • menü

Bugün : 26 Şubat 2024 Pazartesi

Akasya Nedir, Nasıl Yetiştirilir?

Akasya Nedir, Nasıl Yetiştirilir?

Akasya / Baklagiller

Epeyce türü vardır. Gümüşi Akasya çok görkemli bir ağaçtır. Baklagil oldukları için azot bağlayıcıdırlar. Yani etrafındaki toprakta azot sorunu yaşanmaz. Ancak çoğunlukla dikenli ağaçlar olduğu için biz tercih etmiyoruz. Yine de güzel görünümü ile bir tane gümüşi akasyayı sınırımıza yakın dikmeyi de planlıyoruz.

Akasya Nedir, Nasıl Yetiştirilir?

x
Bu konu hakkındaki sorularınızı ya da görüşlerinizi bu alana yazabilirsiniz!

(29443 kodunu soldaki kutucuğa yazın!)

Akasya Nedir, Nasıl Yetiştirilir?

Akasya Nedir, Nasıl Yetiştirilir?

Akasya / Baklagiller Epeyce türü vardır. Gümüşi Akasya çok görkemli bir ağaçtır. Baklagil oldukları için azot bağlayıcıdırlar. Yani etrafındaki toprakta azot sorunu yaşanmaz. Ancak çoğunlukla dikenli ağaçlar olduğu için biz tercih etmiyoruz. Yine de güzel görünümü ile bir tane gümüşi akasyayı sınırımıza yakın dikmeyi de planlıyoruz.

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup herkesin faydalanabilmesi için ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Site Haritası - Rss Beslemesi