• notifications1
  • menü

Bugün : 29 Ocak 2023 Pazar

Ayak Kokusuna Karşı Bitkisel Çözümler

Ayakta oluşan nasır size dünyayı dar edebilir. Nasır oluşması halinde ne ayakkabı giyebilirsiniz ne de istediğiniz gibi yere basabilirsiniz. Nasırı gidermek artık eczanelerde nasır bantları satılıyor. Ancak ben doğal yöntemlerle nasırı yumuşatıp gidermek istiyorum diyorsanız iki yöntem önereceğiz.

Ekmek ve Sirke

İhtiyacınız olan şey

Bir parça ekmek, 1 fincan Elma sirkesi veya beyaz damıtılmış sirke

 

Yapılışı

Nasırınızı önce pomza taşıyla hafifçe ovun. 1/2 kap elma sirkesi (veya beyaz damıtılmış sirke) bir kapta boşaltın. 1 dilim ekmeği sirkenin içinde ıslatın. Sirke ile tamamen ıslanan ekmeği nasırın üzerine koyun. sargı beziyle ekmeği nasırın üzerine tutturun.

 

Limon ve karbonat

Gerekli Malzemeler

  1. Birkaç çorba kaşığı limon suyu
  2. 2 çay kaşığı zeytinyağı
  3. Karbonat

 

Yapılışı

Limonsuyu, zeytinyağı ve karbonatı bir kapta karıştırın. Macun kıvamına gelmiş olması gerekiyor. Nasırın üzerine koyun ve sargı bezi ile sabitleyin. Doğrudan güneş ışığından uzak, ağzı kapalı bir kapta saklayın.Gerektiğinde sık sık uygulayın. Bir şey üzerinde yapıştırmak istemiyorsanız gazlı bez veya başka bir ince kumaşla örtün.

 

Ayakta Oluşan Nasırlar ile ilgili aramalar

Ayaktaki nasır nasıl geçer evde, Ayak serçe Parmağı nasır nasıl geçer, Cildiye nasır tedavisi, Eldeki nasır nasıl geçer, Nasır tedavisi domates, Eczanede satılan nasır ilaçları, Nasır tedavisi ibrahim Saraçoğlu, Nasır kökü nasıl çıkarılır

x
Bu konu hakkındaki görüşlerinizi ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz!

Meral Zaim

19.07.2021 00:24:52

Hangi nası bandı nasırı hemen gećirir

Güvenlik Kodu : 74358

(Güvenlik kodunu bu kutucuğa yazın!)

Ayakta Oluşan Nasırlar İçin Pratik Çözüm

Ayakta Oluşan Nasırlar İçin Pratik Çözüm

Ayak Kokusuna Karşı Bitkisel Çözümler Ayakta oluşan nasır size dünyayı dar edebilir. Nasır oluşması halinde ne ayakkabı giyebilirsiniz ne de istediğiniz gibi yere basabilirsiniz. Nasırı gidermek artık eczanelerde nasır bantları satılıyor. Ancak ben doğal yöntemlerle nasırı yumuşatıp gidermek istiyorum diyorsanız iki yöntem önereceğiz. Ekmek ...

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

reflesh

İnsanın mutluluğunun temeli hak ve adalet konusunda toplanır. Bir insana yapılan haksızlık bütün toplumu yaralar. Hak ve adalet hissi bireylerden başlamalıdır. Ve insan, bireyin mutluluğunun kendi mutluluğu için şart olduğuna inanmalıdır.

SORHOCAM.COM

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Copright 2014 - 2023 Konya