• notifications1
 • menü

Bugün : 30 Eylül 2023 Cumartesi

Cinsel Gücü Artıran Bitkiler

Bunlar;

 1. adaçayı yaprağı
 2. antep fıstığı
 3. boğadikeni
 4. boyotu tohumu
 5. fındık meyvası
 6. ısırgan tohumu
 7. lahana tohumu
 8. mahlep
 9. maydanoz meyvesi
 10. mührüsüleyman kökü
 11. nane yaprağı
 12. pırasa
 13. pırasa tohumu
 14. roka yaprağı
 15. safran
 16. salep
 17. sater
 18. soğan tohumu
 19. tarçın kabuğu
 20. termiye tohumu
 21. vanilya meyvesi
 22. zencefil kökü

 

Şimdi sırasıyla bu bitkileri açıklayalım.

 

Bitki çayları: Vücuttaki sıvıların akışını hızlandıran bitki çayları içilince, kan dolaşımı hızlanır, tutkularda ve heyecanlarda artış olur. Enerji seviyesini de yükselten bitki çayları seks yaşamını canlandırır.

 

Ginseng: Binlerce yıllardır Çin'de ilaç yapımında kullanılan ginseng; hormonal sistemi uyarır, erken yaşlanma süreciniyavaşlatır ve göz ardı edilemeyecek güçler verir.

 

Rezene: Bilinen en eski afrodizyaklardan olan rezeneden her gün bir parça alınması cinsel gücü artırır. Rezenenin tohumundan çay da yapılarak içilebilir.

 

Lavanta: Salata ve yemek soslarına konan birkaç damla lavanta, seks hayatını güçlendirir.

 

Karanfil tanesi: Doğal afrodizyakların en güçlülerinden biri olan karanfil tanesi, yorgunluğa da iyi gelir.

 

Haşhaş Tohumu: Cinsel performansı artırır.

 

Polen: Son yıllarda afrodizyak olarak kullanılan polenin yapısında, belli ölçüde testosteron ve diğer cinsiyet hormonları bulunuyor. Ayrıca içerisinde birçok vitamin mineral ve amino asit bulunur.

 

Zencefil: Yüzyıllardır duyguları harekete geçirmek için hazırlanan içkilerin karışımında kullanılan zencefil, insanı daha ateşli yapar. (Kanı sulandıran ilaç kullananların dikkatli olmaları gerekiyor. Ayrıca, fazla tüketildiğinde de bağırsakları rahatsız eder.) Yemeklerde bahart olarak kullanılabilir. Balla karıştırılıp yenebilir. Bir hafta veya 10 gün kadar kullanılmalıdır.

 

Tarçın: İştah açıcıdır. Sinirsel rahatlık veren bir kokusu vardır. Gaz söktürücü ve antiseptik özellikleri vardır. Afrodizyak olarak da kullanılabilir. Kışın içilen bitki çaylarına konulabilir. Tarçın yağı hoş kokusundan dolayı masaj yağı olarak da kullanılabilir.

 

Hardal: Cinsel bezlerin işleyişini hızlandırır.

 

Yasemin: Likörleri kokulandıran, harika kokulu yasemin çiçeği, etkili bir uyarıcıdır.

 

Süsen: Süsen kökü tozu, her iki cins için de güçlü bir afrodizyaktır.

 

Meyan Kökü: Meyan kökünden elde edilen toz, maden suyu ile karıştırılınca kadınlar için çok etkili bir afrodizyak haline gelir.

 

Vanilya: Merkezi sinir sistemine etki ederek kokusuyla uyarıcı etki yaratır.

 

Roka: Bolca demir ve C vitamini içeren roka, alyuvarlar için iyidir. Ayrıca, cinsel gücü de artırır.

 

Maydanoz: Yemeklere lezzet katan maydanoz, cinsel yaşama da lezzet katar.

 

Kekik: Güçlü etkileri olan kekik, özellikle erkeklerde uyarıcıdır.

 

Arı Sütü: Cinsel bezleri geliştiren arı sütünün etkileri, kısa zamanda hissediliyor

x
Bu konu hakkındaki görüşlerinizi ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz!

Cuma Kök

8.02.2022 04:12:52

erken boşalma ve setleşme

Adsız

2.12.2021 23:15:53

Meyvelerden ananas, üzüm, nar, incir ve karpuz, sebzelerden roka, kuşkonmaz olmak üzere mevsiminde tüm taze sebze-meyveler; deniz ürünleri cinsel gücü artıran doğal yiyeceklerdir. Bu besinler vücut sağlığına iyi gelerek sertleşmeye iyi gelen hormonların salgılanmasına katkıda bulunabilir.

Güvenlik Kodu : 40916

(Güvenlik kodunu bu kutucuğa yazın!)

Cinsel Gücü Artıran Bitkiler Nelerdir?

Cinsel Gücü Artıran Bitkiler Nelerdir?

Cinsel Gücü Artıran Bitkiler Bunlar; adaçayı yaprağı antep fıstığı boğadikeni boyotu tohumu fındık meyvası ısırgan tohumu lahana tohumu mahlep maydanoz meyvesi mührüsüleyman kökü nane yaprağı pırasa pırasa tohumu roka yaprağı safran salep sater soğan tohumu tarçın kabuğu termiye tohumu vanilya meyvesi zencefil kökü ...

Erkekte Sperm Kalitesini Ve Cinsel Gücü Artıran Besinler Nelerdir?

Erkekte Sperm Kalitesini Ve Cinsel Gücü Artıran Besinler Nelerdir?

ERKEKTE SPERM KALİTESİNİ VE CİNSEL GÜCÜ ARTIRAN BESİNLER ERKEKTE SPERM SAYISI VE HAREKET AZLIĞI Ballı karışım (Bal, Dut pekmezi, Tarçın, Polen, Anason, Zencefil kökü, Kekik, Çörekotu, Biberiye, Defne tohumu, Isırgan tohumu, K. Hindistan cevizi, Karabiber, Kebabiye, Kişniş, Kitre, Mahlep otu, Meyan kökü, Tere tohumu, Topalak, Çakşı otu, Çeme...

Cinsel Gücü Artıran Yiyecekler Nelerdir?

Cinsel Gücü Artıran Yiyecekler Nelerdir?

Cinsel Gücü Artıran Yiyecekler; Cinsel Performansı Artıran, Cinsel Soğukluk, Sertleşme Problemi, Ereksiyon Sıkıntılarını Ortadan Kaldırarak Cinselliğin Daha Keyifli Bir Hal Almasını Sağlayan Ürünlerin, Bitkilerin, Etki Sağlayan Her Maddenin İsimlerine Verilen Genel Bir Tanımlamadır. Cinsel Gücü Artıran Yiyecekler Kadınlar için Çikolata, b...

Cinsel Hayat Kaynağı Süt

Cinsel Hayat Kaynağı Süt

CİNSEL HAYAT KAYNAĞI SÜT Doğru ve dengeli beslenmek kadınlarda doğurganlığı artırır, erkeklerde kısırlığa çare olur. Cinsel yaşamı harekete geçiren ve sağlık veren başlıca besin ise süttür Yeterli ve dengeli beslenme, çok çeşitli bitki karmaları ve sağlıklı yaşam tarzı ile cinselliğiniz sağlıklı bir hale gelecektir. Genel beslenme kuralların ba...

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

reflesh

Dünya üzerinde 10.000 kadar çim çeşidi vardır.

SORHOCAM.COM

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Copright 2014 - 2023 Konya