• notifications1
  • menü

Bugün : 5 Aralık 2022 Pazartesi

Kamkat Yetiştiriciliği

Kamkat ismi günümüzde oldukça çok duyulmakta. Pazarlarda, market ve manav raflarında yerini almaya başlayan bu küçük meyve ilk bakışta doğal gibi görünmeyebilir, ancak tamamen doğa şartları altında büyütülüp yetiştirilen bu meyve evlerimizi şenlendirmeye şimdiden başladı.

 

YETİŞTİĞİ BÖLGELER

Dünyada en çok Doğu Asya ve Çin'de yetiştirilen bu bitki ülkemizdeyse en çok, Akdenizikliminin hakim olduğu yerlerde ve Rize'de rastlanıyor. Antalya bölgesinin ise son zamanlardaki en değerli ekonomik kaynaklarından olan kamkat evde de yetiştirilebiliyor.

x
Bu konu hakkındaki görüşlerinizi ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz!

Güvenlik Kodu : 06918

(Güvenlik kodunu bu kutucuğa yazın!)

Kamkat Nasıl Yetiştirilir?

Kamkat Nasıl Yetiştirilir?

Kamkat Yetiştiriciliği Kamkat ismi günümüzde oldukça çok duyulmakta. Pazarlarda, market ve manav raflarında yerini almaya başlayan bu küçük meyve ilk bakışta doğal gibi görünmeyebilir, ancak tamamen doğa şartları altında büyütülüp yetiştirilen bu meyve evlerimizi şenlendirmeye şimdiden başladı. YETİŞTİĞİ BÖLGELER Dünyada en çok Doğu Asya v...

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

reflesh

Kaju Olarak Bildiğimiz Meyve Aslında Kaju Meyvesinin Sapıdır.

SORHOCAM.COM

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Copright 2014 - 2022 Konya