• notifications1
  • menü

Bugün : 1 Şubat 2023 Çarşamba

Maydanoz Yağının Faydaları ve Zararları

Maydanoz

Maydanoz Yağı İdrar söktürücü özelliği ile bilinir. Menstrual zorluklar ve selülit için fayda sağlayabilir. Antiseptik özelliği ile sistite karşı etkili olabilir. Gaz söktürücü, hazmettirici laksatif, tansiyon düşürücü, antiromatizmal, damar büzücü, sakinleştirici olarak yardımcı olabilir.

x
Bu konu hakkındaki görüşlerinizi ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz!

Güvenlik Kodu : 29329

(Güvenlik kodunu bu kutucuğa yazın!)

Maydanoz Yağının Faydaları ve Zararları Nelerdir?

Maydanoz Yağının Faydaları ve Zararları Nelerdir?

Maydanoz Yağının Faydaları ve Zararları Maydanoz Yağı İdrar söktürücü özelliği ile bilinir. Menstrual zorluklar ve selülit için fayda sağlayabilir. Antiseptik özelliği ile sistite karşı etkili olabilir. Gaz söktürücü, hazmettirici laksatif, tansiyon düşürücü, antiromatizmal, damar büzücü, sakinleştirici olarak yardımcı olabilir.

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

reflesh

Siyah Gül Dünyada Sadece Şanlurfanın Halfeti İlçesinde Yetişir. Dalından Koparıldığından İtibaren Kırmızıya Dönüşür Ve Kokusu Kaybolur.

SORHOCAM.COM

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Copright 2014 - 2023 Konya