• notifications1
  • menü

Bugün : 4 Ekim 2022 Salı

Berberis Thunbergii (Atropurpuea) Çalısı

Berberis Thunbergii (Atropurpuea) Çalısı

1,5-2 metre boy yapan yaprak döken kırmızı renkli bir bitkidir . Batıcı dikenlere sahip olup baharda sarı renkli çiçekler açar . Her türlü toprak da yetişen berberisler budamaya oldukça yatkındır .Bol güneşli yerleri severler.

x
Bu konu hakkındaki görüşlerinizi ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz!

Güvenlik Kodu : 74669

(Güvenlik kodunu bu kutucuğa yazın!)

Berberis Thunbergii (Atropurpuea) Çalısı

Berberis Thunbergii (Atropurpuea) Çalısı

Berberis Thunbergii (Atropurpuea) Çalısı 1,5-2 metre boy yapan yaprak döken kırmızı renkli bir bitkidir . Batıcı dikenlere sahip olup baharda sarı renkli çiçekler açar . Her türlü toprak da yetişen berberisler budamaya oldukça yatkındır .Bol güneşli yerleri severler.

Berberis Julianae Ağacı

Berberis Julianae Ağacı

Berberis Julianae Ağacı Herdemyeşil, yaprak kenarları dikenli bir türdür. Yaklaşık 2-3 metre boy yapabilir. Sonbaharda bol güneşli yerlerde yaprakları kırmızıya döner. Haziran aylarında sarı çiçek açmaya başlarlar. Genellikle peyzaj çalışmalarında gruplar halinde kullanılırlar.

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

reflesh

Hayatta bir gayesi olmayan insanlar, bir nehir üzerinde akıp giden saman çöplerine benzerler; onlar gitmezler, ancak suyun akışına kapılırlar.

SORHOCAM.COM

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Copright 2014 - 2022 Konya