• notifications1
  • menü

Bugün : 8 Aralık 2021 Çarşamba

Sigarayı bırakırken C vitamininin, olumsuz belirtiler üzerinde etkili bir dost olduğunu biliyor muydunuz?

Sigarayı bırakan insanların en büyük sorunlarından biri, Sabah uyandıklarında hissettikleri nikotin ihtiyacıdır. Vücudunuz ve beyniniz bu zehrin varlığına o kadar alışmıştır ki sigarayı bıraktığınız vücudunuz yoksunluk çekebilir ve bir takım olumsuz belirtiler ortaya çıkabilir. Ama istedikten sonra her şeyi başarabiliriz diyoruz ve sigarayı bırakmak isteyen birine günün en zor zamanı olan, sabah saatlerini rahatlıkla atlatabilmesi için bir karışım öneriyoruz.  

Sigarayı bırakmaya yardımcı C vitaminli karışım tarifi

Malzemeler

  1. 1 adet limon 
  2. 1adet portakal 
  3. 1 adet havuç 
  4. 1 tatlı kaşığı rendelenmiş zencefil 
  5. 15 üzüm tanesi
  6. 1 çay bardağı ginseng
  7. 1lt su 

 

Hazırlanışı

Zencefil ve limonun keskin tadı olumsuz etkiler için mükemmel bir ikilidir. Karışımı hazırlarken  ilk olarak portakalın ve limonun suyunu sıkın. Limonun kabuğunu atmayın, bir köşede bekletin.  Havuçları yıkayıp parçalara böldükten sonra önceden hazırladığınız limon ve portakal suyu ile karıştırın. Bu karışıma ginseng tozunu, rendelenmiş zencefili ve üzümleri ekleyin. Son olarak limon kabuğuyla beraber suyunu ilave edip karıştırın.

x
Bu konu hakkındaki görüşlerinizi ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz!

Güvenlik Kodu : 91183

(Güvenlik kodunu bu kutucuğa yazın!)

Sigarayı Bırakmaya Yardımcı C Vitaminli Karışım Tarifi

Sigarayı Bırakmaya Yardımcı C Vitaminli Karışım Tarifi

Sigarayı bırakırken C vitamininin, olumsuz belirtiler üzerinde etkili bir dost olduğunu biliyor muydunuz? Sigarayı bırakan insanların en büyük sorunlarından biri, Sabah uyandıklarında hissettikleri nikotin ihtiyacıdır. Vücudunuz ve beyniniz bu zehrin varlığına o kadar alışmıştır ki sigarayı bıraktığınız vücudunuz yoksunluk çekebilir ve bir takı...

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
reflesh

Meşe Ve Kayın Ağacından Buharlaşan Hava Bir Gün İçinde Yaklaşık 100 Litreyi Bulur.

SORHOCAM.COM

Tarım, gıda ve hayvancılık üzerine kurulmuş bir websitesidir. Websitemizde yetiştiricilik, hastalıklar, zararlılar vb. ile ilgili yazılar bulunmaktadır.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları