• notifications1
  • menü

Bugün : 31 Ocak 2023 Salı

Bez Ayakkabılarınızı Su Geçirmez Yapmak İçin

Hava durumunda, gün içinde yağmur yağacağını görseniz bile, sabah hava güzelse bez ayakkabıyla çıkmak isteyebilirsiniz. İşte bu ve benzeri durumlarda, en azından bez ayakkabınızı su geçirmez yaparak, ayaklarınıza su dolmasını ve ayaklarınızın üşümesini engelleyebilirsiniz. Nasıl mı? Ayakkabılarınızı su geçirmez yaparak.

Bez Ayakkabılarınızı Su Geçirmez Yapmak İçin

Bez ayakkabılarınızı su geçirmez yapmak oldukça kolay. İhtiyacınız olan iki şey ise, mum ve saç kurutma makinesi. Ayakkabının her yerine mumu sürtün. Özellikle dikiş kısımlarının üstünden 2 – 3 kez geçin. Ayakkabılarınızın üstü beyazlaşacak ama bu sizi korkutmasın. Kurutma makinesini en sıcakta çalıştırarak mum kaplanmış ayakkabıların üzerine tutun. Ayakkabının üstünü kaplayan beyazlığın gittiğini göreceksiniz. Mum ile kapladığınız bez ayakkabılarınız ile hafif yağmurlu günleri atlatabileceksiniz.

x
Bu konu hakkındaki görüşlerinizi ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz!

Güvenlik Kodu : 12123

(Güvenlik kodunu bu kutucuğa yazın!)

Bez Ayakkabılarınızı Su Geçirmez Yapmak İçin Okuyun!

Bez Ayakkabılarınızı Su Geçirmez Yapmak İçin Okuyun!

Bez Ayakkabılarınızı Su Geçirmez Yapmak İçin Hava durumunda, gün içinde yağmur yağacağını görseniz bile, sabah hava güzelse bez ayakkabıyla çıkmak isteyebilirsiniz. İşte bu ve benzeri durumlarda, en azından bez ayakkabınızı su geçirmez yaparak, ayaklarınıza su dolmasını ve ayaklarınızın üşümesini engelleyebilirsiniz. Nasıl mı? Ayakkabılarınızı ...

Bez Pabuçların Temizlenmesi Sorun Oluyor İse Mutlaka Yapın!

Bez Pabuçların Temizlenmesi Sorun Oluyor İse Mutlaka Yapın!

Bez Pabuçların Temizlenmesi Sorun Oluyor İse Bez pabuçların temizlenmesi sorun oluyor ise pabuçları bir yastık kılıfının içerisine koyun.Kılıfın ağzını kapayın ve çamaşır makinasında yıkayın.Yeni gibi olacaklardır.

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

reflesh

Herkes insanlığı değiştirmeyi düşünür. Ama kimse önce kendisini değiştirmeyi düşünmez.

SORHOCAM.COM

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Copright 2014 - 2023 Konya