• notifications1
  • menü

Bugün : 31 Ocak 2023 Salı

Kantoron Yağı Faydaları ve Zararları

Vücudu kuvvetlendirmeye, hazmı kolaylaştırmaya, ishali kesmeye, mide ağrılarını dindirmeye yardımcı olur. Yara ve yanıkları iz bırakmadan iyileştirir. Hemoroite(basur) dıştan sürülür Antiseptiktir.

KULLANILIŞI

Dahilen 1 çorba kaşığı günde 2 defa içilir. Yara ve yanıklara direkt olarak sürülür.

x
Bu konu hakkındaki görüşlerinizi ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz!

Güvenlik Kodu : 68883

(Güvenlik kodunu bu kutucuğa yazın!)

Kantaron Yağının Faydaları ve Zararları Nelerdir?

Kantaron Yağının Faydaları ve Zararları Nelerdir?

Kantaron Yağının Faydaları ve Zararları Kantaron Yağı Vücudu kuvvetlendirmeye, hazmı kolaylaştırmaya, ishali kesmeye, baş, sırt ve mide ağrılarını dindirmeye yardımcı olur. Yara ve yanıkları iyileştirmede destek verir. Hemoroid’de (basur) dıştan sürülür. Antiseptik etki sağlayabilir. Günde 2 defa 1 çay kaşığı içilebilir (uçucu yağı ağız...

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

reflesh

Yer fıstığının, adından kaynaklı olarak bir tür kuru yemiş olduğu düşünülür. Aslında yer fıstıkları fasulye ve nohutla birlikte Baklagiller ailesinin bir mensubudur.

SORHOCAM.COM

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Copright 2014 - 2023 Konya