• notifications1
 • menü

Bugün : 2 Ekim 2022 Pazar

Saç Şekillendirme Tüyoları

Saçlarımız bizim en önemli aksesuarımızdır. Güzel bir saç her kadının en önemli silahlarından biridir. Bu nedenle saçlarımızı şekillendirmek konusunda yardımcı olacak en ufak tüyo bile bir hazinedir. Bu nedenle bayanlara yardımcı olacak saç tüyolarını bir araya getirmeye çalıştık. Umarım hepinize yardımcı olur ve muhteşem saçlarla ışıldarsınız.

 1. ♛ Saçlarınız kabarmasın elektriklenmesin istiyorsanız yumuşak saç spreyleri kullanmalısınız, saçlarınız şeklini korusun istiyorsanız sert saç spreyleri kullanmalısınız. 1 ile 5 arasında numaralar verilen spreyler sayesinde sertlik seviyesini saç tipinize göre ayarlamanız mümkündür.
 2. ♛ Saçlarınızı duştan çıktığınızda çok sıkmadan örerseniz sabah kalktığınızda ya da tamamen kuruduğunda doğal dalgalar elde etmeniz mümkündür. Çok doğal bir görünüm için iki yandan örmenizi tavsiye ediyorum.
 3. ♛ Saçlarınızın daha uzun görünmesini istiyorsanız ve daha tepeden toplanmış bir görünüm yakalamak isterseniz saçınızı iki ye ayırın ve önce alt kısmı ardından üst kısmı birbirini kamufle edecek şekilde toplayın. Bu şekilde hem dolgun bir at kuyruğu elde edersiniz hem de saçlarınız uzun görünür. Ancak üst kısımda ayırdığınız saçları toplarken alt tarafa yaptığınız at kuyruğunu kamufle etmesine dikkat edin.
 4. ♛ Kuaför fırçalarından alın. Mümkün olduğunca sık ve kalın bir fırça olsun. Saçınızı bu şekilde açısız bir şekilde toplarken hızlı bir şekilde parlatabilirsiniz. Etraftan istem dışı çıkan saçları kontrol etmeniz kolaylaşır.
 5. ♛ Saçlarınızı maşa ile yaptığınız zaman daha kalıcı buklelere sahip olursunuz. Daha kalıcı bukleler için saçınızı bölümlere ayırmanız ve o şekilde uygulama yapmanız gerekmektedir.
 6. ♛ Saçınızı biraz kirlendikten sonra şekillendirin. İstediğiniz muhteşem görünümü yakalamak böyle daha kolay olacaktır.
 7. ♛ Saçlarınızı maşa ile şekillendirirken çok dipten uygulama yapmayın bu sayede düğüne gider bir havanız olmaz çok daha günlük bir görünüm kazanırsınız.
 8. ♛ Saç bandının etrafına saçlarınızı dolayarak muhteşem bir ense topuzu elde etmeniz mümkün.
 9. ♛ Saçlarınızı bölüm bölüm örerek çok tarz olmak elinizde..
 10. ♛ Saçlarınızı yarıdan toplayın ve topladığınız kısmı tel tokalar yardımıyla süsleyin. Mesela bir üçgen oluşturabilirsiniz.
 11. ♛ Maşanız yoksa düzleştiricinizi kendi etrafında çevirerek bukleler elde etmeniz mümkün
 12. ♛ Saç spreyi uygularken diğer eliniz ile saçınızı havalandırın. Bu şekilde saçlarınız kafanıza kalıp gibi yapışmayacaktır.
 13. ♛ Saçlarınız hacimsiz ise öne doğru eğin ve spreyleyerek geri atın.
 14. ♛ Topuz tokaları ile muhteşem topuzlar yapabilirsiniz.
 15. ♛ Saçınızın önünü biraz kabartarak yapacağınız topuzlar daha spor duracaktır.
 16. ♛ Saçlarınızı yandan örmek daha klasik durmanıza yardımcı olacaktır.

 

x
Bu konu hakkındaki görüşlerinizi ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz!

Güvenlik Kodu : 81415

(Güvenlik kodunu bu kutucuğa yazın!)

Evde Sucuk Nasıl yapılır?

Evde Sucuk Nasıl yapılır?

Evde Sucuk Yapımı Sucuk, birçok kişi tarafından kahvaltılarda yumurtayla, kızartarak veya tostlarda sıklıkla kullanılan bir gıdadır. Kasaplardan marketlere kadar birçok yerde hazır sucuklar bulunabilir. Piyasada bulunan işlenmiş gıdalar kullanmak istemiyorsanız evde sucuk yapabilirsiniz. Özellikle kurban kestikten sonra çıkan parça etlerden ve ...

Evde Sebzeler Nasıl Kurutulur?

Evde Sebzeler Nasıl Kurutulur?

Evde Sebze Nasıl Kurutulur 1-Gerekli malzemeler: Keskin bir bıçak, sebzeleri yıkamak için geniş bir kap, süzgeç, kurutma tepsileri, sebzeleri haşlamak için kapaklı bir tencere. 2- Sebzelerin toplanması: İyi kalitede ve körpe olan sebzeler taze taze toplanmalıdır. Çürük, ezik ve bereli olanlar ayrılmalıdır. İyi kalitede sebze kullanılırsa, k...

Evde Zeytinyağlı Sabun Nasıl Yapılır?

Evde Zeytinyağlı Sabun Nasıl Yapılır?

Artık günlük televizyon programlarının ve haberlerin olmazsa olmaz konularından birisi doğal ürünler. Temizlik için kullandığımız sabunlar bile maalesef bu kategoride değil ve gerçekten doğal sabunlar için talep edilen ücretler ise muadillerinin çok üzerinde. Bu yüzden biz de, evde sabun yapmak isterseniz sizin için kısa bir tarif verelim ist...

Evde Yoğurt Mayalamak İçin İki Farklı Yöntem

Evde Yoğurt Mayalamak İçin İki Farklı Yöntem

Evde Yoğurt Mayalamak İçin İki Farklı Yöntem Yoğurt makinesi olmadan da evde yoğurt mayalamanın pek çok farklı yöntemi bulunur. Hayatlarında ilk defa yoğurt yapmayı deneyecek kişilerin bile kolaylıkla uyguladığı tarifler üzerinde ustalaştıkça kendi reçetelerinizi bulabilir, damak tadınıza uygun yoğurtlar yapmayı öğrenebilirsiniz. 1) Fırında ...

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

reflesh

Portakal Kabuğunda Yanıcı Gaz Bulunur.

SORHOCAM.COM

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Copright 2014 - 2022 Konya