• notifications1
  • menü

Bugün : 3 Ekim 2022 Pazartesi

Kavak / Söğütgiller

Anadolu’da bir erkek doğduğunda 20 kavak dikilir, oğlan evlenirken de bu kavaklar kesilip satılırmış. 20 yılda para eden kerestelik ağaç olması güzel. Bol su varsa başka bir şey istemez. Kolay bir kerestelik veya odunluk ağaç olduğu için bahçede olmasında fayda var.

x
Bu konu hakkındaki görüşlerinizi ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz!

Güvenlik Kodu : 95121

(Güvenlik kodunu bu kutucuğa yazın!)

Kavak Nedir, Nasıl Yetiştirilir?

Kavak Nedir, Nasıl Yetiştirilir?

Kavak / Söğütgiller Anadolu’da bir erkek doğduğunda 20 kavak dikilir, oğlan evlenirken de bu kavaklar kesilip satılırmış. 20 yılda para eden kerestelik ağaç olması güzel. Bol su varsa başka bir şey istemez. Kolay bir kerestelik veya odunluk ağaç olduğu için bahçede olmasında fayda var.

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

reflesh

Hintyağı Bitkisi Dünyanın En Zehirli Bitkisidir. Doğu Afrika, Hindistan’ın Doğal Bitkisidir. İçindeki Risin İsimli Toksin Özellikle Tohumlarında Fazladır. Tek Bir Tohum Yaklaşık 1-2 Gün İçinde Acı Verici Bir Ölüm Yaratır. Zehirlenme Başladıktan Sonra Durdurmak İmkansızdır Bir Panzehiri Yoktur. Kusma, Kanlı İshal Ve Yanma Hissi Başlıca Zehirlenme Belirtisidir.

SORHOCAM.COM

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Copright 2014 - 2022 Konya