• notifications1
  • menü

Bugün : 25 Eylül 2022 Pazar

Kahve / Boyaotugiller

Afrikalı bir bitkidir. Tropikal iklim sever. Yani yetiştirmesi zordur. Üzerine bir fıskiye sistemi mi yapsak diye düşündüğümüz bir bitki. Batı Karadeniz en iyi iklim bu bitkiyi yetiştirmek için. Ancak burada da sıcaklık yeterli olmayabilir. Deniyoruz.

x
Bu konu hakkındaki görüşlerinizi ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz!

Güvenlik Kodu : 60942

(Güvenlik kodunu bu kutucuğa yazın!)

Kahve Nedir, Nasıl Yetiştirilir?

Kahve Nedir, Nasıl Yetiştirilir?

Kahve / Boyaotugiller Afrikalı bir bitkidir. Tropikal iklim sever. Yani yetiştirmesi zordur. Üzerine bir fıskiye sistemi mi yapsak diye düşündüğümüz bir bitki. Batı Karadeniz en iyi iklim bu bitkiyi yetiştirmek için. Ancak burada da sıcaklık yeterli olmayabilir. Deniyoruz.

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

reflesh

Hayatta bir gayesi olmayan insanlar, bir nehir üzerinde akıp giden saman çöplerine benzerler; onlar gitmezler, ancak suyun akışına kapılırlar.

SORHOCAM.COM

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Copright 2014 - 2022 Konya