• notifications1
  • menü

Bugün : 3 Ekim 2022 Pazartesi

Dut / Dutgiller

Sorunsuz bir ağaç. Suyu bol verirseniz bol meyve verir. Su vermeseniz de neden vermedin demez. Proleter bir ağaçtır. Kısa kalması için dallandırma budaması yapmalısınız. Yükselmesine izin vermeyin. 3-4 ana dal yaptıktan sonra yanlara yayılması için yükseklerini budayın.

x
Bu konu hakkındaki görüşlerinizi ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz!

Güvenlik Kodu : 18084

(Güvenlik kodunu bu kutucuğa yazın!)

Dut Nedir, Nasıl Yetiştirilir?

Dut Nedir, Nasıl Yetiştirilir?

Dut / Dutgiller Sorunsuz bir ağaç. Suyu bol verirseniz bol meyve verir. Su vermeseniz de neden vermedin demez. Proleter bir ağaçtır. Kısa kalması için dallandırma budaması yapmalısınız. Yükselmesine izin vermeyin. 3-4 ana dal yaptıktan sonra yanlara yayılması için yükseklerini budayın.

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

reflesh

“Mutlu olmayı yarına bırakmak, karşıya geçmek için nehrin durmasını beklemeye benzer ve bilirsin, o nehir asla durmaz.” – Grange

SORHOCAM.COM

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Copright 2014 - 2022 Konya