• notifications1
  • menü

Bugün : 3 Aralık 2022 Cumartesi

Mısır / Buğdaygiller

 

Sık yapılan hata mısırı toprak yüzeyine yakın ekmektir. 3 cm gibi bir derinliğe ekerseniz bitki büyüdükçe kırılma yapmaz. Aksi takdirde kök boğazından kırılabilir. Fasulye ile birlikte ekerseniz de birbirlerine sarılarak rahatça yükselirler. İki bitki kardeştir. Biz yine de risk almamak için hem birlikte hem de her ikisini de ayrı ayrı ekiyoruz. Eski köy mısırımızın halen olması büyük şans. Bu tohum da alsa kaybetmek istemediklerimizden. Suyunu eksik etmeyin başka hiç bir şey istemez mısır.

x
Bu konu hakkındaki görüşlerinizi ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz!

Güvenlik Kodu : 88603

(Güvenlik kodunu bu kutucuğa yazın!)

Mısır Nedir, Nasıl Yetiştirilir?

Mısır Nedir, Nasıl Yetiştirilir?

Mısır / Buğdaygiller Sık yapılan hata mısırı toprak yüzeyine yakın ekmektir. 3 cm gibi bir derinliğe ekerseniz bitki büyüdükçe kırılma yapmaz. Aksi takdirde kök boğazından kırılabilir. Fasulye ile birlikte ekerseniz de birbirlerine sarılarak rahatça yükselirler. İki bitki kardeştir. Biz yine de risk almamak için hem birlikte hem de her ikisi...

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

reflesh

Soğan vücut hücreleri görünümündedir. Bütün vücut hücrelerinden atık maddelerin temizlenmesine yardım eder. Hatta gözlerin epitelyal katlarının yıkayan gözyaşlarına bile sebep olur.

SORHOCAM.COM

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Copright 2014 - 2022 Konya