• notifications1
  • menü

Bugün : 21 Eylül 2023 Perşembe

Kimyon / Maydanozgiller

İdeal PH: 6,5-8

 

Çok ihtiyaç duyduğumuz bir baharat değil. Az miktarda bahçede bulunmasında fayda var. Tam bir iç Anadolu bitkisidir. Kurak topraklarda kolaylıkla yetişir. Mart başında ekin kurak zamanda da 2 kez sulasanız yeterlidir.

x
Bu konu hakkındaki görüşlerinizi ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz!

Güvenlik Kodu : 52237

(Güvenlik kodunu bu kutucuğa yazın!)

Kimyon Nedir, Nasıl Yetiştirilir?

Kimyon Nedir, Nasıl Yetiştirilir?

Kimyon / Maydanozgiller İdeal PH: 6,5-8 Çok ihtiyaç duyduğumuz bir baharat değil. Az miktarda bahçede bulunmasında fayda var. Tam bir iç Anadolu bitkisidir. Kurak topraklarda kolaylıkla yetişir. Mart başında ekin kurak zamanda da 2 kez sulasanız yeterlidir.

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

reflesh

Muz kendi kendine yayılmaz, mutlaka insan eli ile dikilmesi gereklidir. Bilimsel açıdan da muz ağacı, aslında ağaç değil "ot" kabul edilmektedir. Odunsu yapılı olmayan bitkiler arasında en yaygın olanı muzdur.

SORHOCAM.COM

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Copright 2014 - 2023 Konya