• notifications1
  • menü

Bugün : 4 Haziran 2023 Pazar

Havuç / Maydanozgiller

İdeal PH: 6-6,5

 

Sıcak zamanlarda ekilmeli. Çimlenme için toprak sıcaklığı çok önemlidir. Mayıs ortasına kadar bahçede denemeyin, hayal kırıklığı olur. Evde çimlendirecekseniz sorun yok. Toprağın 15 derece üzerinde ısınmış olması gerekir. Lütfen bu bitkinin yapraklarını da yiyin. Çocukluğumuzda havuçlar hep yapraklı satılırdı. Şimdi farklı sektörlere satışı yapılıyor. Havuç yaprağı havuç kadar lezzetli ve etkilidir.

x
Bu konu hakkındaki görüşlerinizi ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz!

Güvenlik Kodu : 05544

(Güvenlik kodunu bu kutucuğa yazın!)

Havuç Nedir, Nasıl Yetiştirilir?

Havuç Nedir, Nasıl Yetiştirilir?

Havuç / Maydanozgiller İdeal PH: 6-6,5 Sıcak zamanlarda ekilmeli. Çimlenme için toprak sıcaklığı çok önemlidir. Mayıs ortasına kadar bahçede denemeyin, hayal kırıklığı olur. Evde çimlendirecekseniz sorun yok. Toprağın 15 derece üzerinde ısınmış olması gerekir. Lütfen bu bitkinin yapraklarını da yiyin. Çocukluğumuzda havuçlar hep yapraklı sa...

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

reflesh

Domateste kalpte olduğu gibi dört odacık vardır ve kırmızı renklidir. Bütün araştırmalar domatesin kalp ve kan için faydalı olduğunu göstermiştir.

SORHOCAM.COM

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Copright 2014 - 2023 Konya