• notifications1
  • menü

Bugün : 9 Şubat 2023 Perşembe

Kürdan otu

Ammi visnaga

 

Kürdan ( Diş Otu , Ammi Visnaga ) Otu : Bitki maydanozgiller familyasındandır, genelde yol kenarı ve tarla sınırlarında kendiliğinden yetişir. Çiçek kısımları çay olarak böbrek taşı, böbrek iltihabı, kalp damar gevşetici, kurt düşürücü olarak ta kullanılır. Diğer isimleri diş otu, hıltan, kılır, hilaldir. Bitki kürdan olarak da kullanıldığı için diş otu ve kürdan otu adını almıştır.

Kürdan Otu

Konu Etiketleri

ammi visnaga nedir?
x
Bu konu hakkındaki görüşlerinizi ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz!

Sorhocam

30.09.2021 17:24:18

Bu sorunun cevabı için google de kürdan otu faydaları, kürdan otu nasıl kullanılır? vs  şeklinde arama yapmanız gerekmektedir. Konu ile alakalı sorunun cevabı sitemizde mevcut değildir.

Ayla

30.09.2021 16:48:17

Kürdan otunu annemin ameliyatlı gözü için(ağrısı) kullanmak istiyorum nasıl kullanabilirim?

Güvenlik Kodu : 32226

(Güvenlik kodunu bu kutucuğa yazın!)

Kürdan Otu Nedir?

Kürdan Otu Nedir?

Kürdan otu Ammi visnaga Kürdan ( Diş Otu , Ammi Visnaga ) Otu : Bitki maydanozgiller familyasındandır, genelde yol kenarı ve tarla sınırlarında kendiliğinden yetişir. Çiçek kısımları çay olarak böbrek taşı, böbrek iltihabı, kalp damar gevşetici, kurt düşürücü olarak ta kullanılır. Diğer isimleri diş otu, hıltan, kılır, hilaldir. Bitki kürda...

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

reflesh

Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.

SORHOCAM.COM

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Copright 2014 - 2023 Konya