• notifications1
  • menü

Bugün : 9 Aralık 2022 Cuma

Demir dikeni

Tribulus terrestris

 

Demir dikeni bitkisi genellikle tropikal bölgelerin bir bitkisidir. Bu bölgede ve dünyanın birçok bölgesinde bu yetişen bitki ile birçok hastalığın tedavisi oluşturuluyor. Bu bitkinin tek yıllık bir bitki olduğunu söylemek gerekir. İçinde bulundurmuş olduğu o dört tane amino asit ile çoğu bölgelerin önemli bir ilacı olmuştur. Bu bitkinin çoğu özelliklerinden en önemlisi cinsel yönlere yapmış olduğu etkilerdir. Bu bitki aynı zamanda yapraklarının yaklaşık olarak yüzde 11 i civarında proteini bünyesinde bulunduruyor.

Demir Dikeni

Bitkinin içeriğinde temel olan amino asitler çoğu cinsel rahatsızlığın çözümünü oluşturuyor. Bunların yanı sıra çoğu insan tarafından bu bitki yabani bir ot olarak bilinmekteydi. Bu bitkinin bu şekilde algılanması ise dünyanın çoğu yerinde faydalanma konusunda eksik kalındığını gösterir. Demir dikeni bitkisinin ilk fark edildiği coğrafya ise Hindistan ve Afrika ülkeleri olmuştur. Bu bitki aynı zamanda çoğu rahatsızlığın çözümü için birebir etkiye sahipken, farklı sanayi dallarında da kullanılıyor.

 

Demir dikeni faydaları

Demir dikeni bitkisinin sayesinde tüm cinsel sorunlarınızı artık unutun. Bu bitki hem kadın hem de erkeğin cinsel olan sorunlarına büyük bir etki yapmaktadır. Özellikle erkeklerin her türlü cinsel sorunu için anında bir etki yaratmaktadır. Demir dikeni bitkisinin faydaları aynı zamanda yüksek tansiyon, şeker, kolesterol, böbrek ve idrar yolları gibi sorunlarda etkilidir.

 

Demir dikeni bitkisi erkeklerde andropoz belirtilerini de yok etmektedir. Bunların yanı sıra bu bitkiyi kapsül şeklinde almak oldukça faydalıdır. Bunun nedeni ise genellikle bu bitkiyi günlük kullanımda taze bir şekilde kaynatıp on dakika kadar beklemek gerekecektir. Fakat kapsül hali ile alındığı zaman bitkinin kullanımı oldukça rahat olacaktır.

 

Erkeklerde bulunan cinsel sorunlarda önemli etkilerin olduğunu söylemek gerekir. Bunlar hormon dengelerini oluşturan önemli bitkilerdir. Aynı zamanda kadın ve erkekte ki isteksizlik sorunlarının da önemli çözümü olmaktadır. Erkeklerin bir diğer sorunu olan sperm sayısı azlığı da yine bu bitki ile giderilmektedir. Takviye alınarak kullanılan bu bitki azalış olan sperm sayısını gözle görülür bir şekilde arttırmaktadır. Çünkü yoğun bir isteğin olduğu cinsel performans, bu etkileri hissettirecektir.

Konu Etiketleri

tribulus terrestris nedir?
x
Bu konu hakkındaki görüşlerinizi ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz!

Güvenlik Kodu : 34377

(Güvenlik kodunu bu kutucuğa yazın!)

Demir Dikeni Otu Nedir?

Demir Dikeni Otu Nedir?

Demir dikeni Tribulus terrestris Demir dikeni bitkisi genellikle tropikal bölgelerin bir bitkisidir. Bu bölgede ve dünyanın birçok bölgesinde bu yetişen bitki ile birçok hastalığın tedavisi oluşturuluyor. Bu bitkinin tek yıllık bir bitki olduğunu söylemek gerekir. İçinde bulundurmuş olduğu o dört tane amino asit ile çoğu bölgelerin önemli b...

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

reflesh

Herşeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım. Herman Melville

SORHOCAM.COM

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Copright 2014 - 2022 Konya