• notifications1
  • menü

Bugün : 29 Ocak 2023 Pazar

Sığla Yağının Faydaları ve Zararları

Sığla Yağının Faydaları

Sığla Yağı Mide ülseri ve gastritte etkili olabilir. Mide asidi ve reflü tedavisinde fayda sağlayabilir. Astım ve bronşit gibi üst solunum yolu hastalılarının tedavisinde destekleyicidir.Haricen uyuz, mantar, siyah nokta ve akne gibi cilt hastalıklarında ve hemoroid tedavisinde fayda sağlayabilir.

x
Bu konu hakkındaki görüşlerinizi ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz!

Güvenlik Kodu : 45685

(Güvenlik kodunu bu kutucuğa yazın!)

Sığla Yağının Faydaları ve Zararları Nelerdir?

Sığla Yağının Faydaları ve Zararları Nelerdir?

Sığla Yağının Faydaları ve Zararları Sığla Yağı Mide ülseri ve gastritte etkili olabilir. Mide asidi ve reflü tedavisinde fayda sağlayabilir. Astım ve bronşit gibi üst solunum yolu hastalılarının tedavisinde destekleyicidir.Haricen uyuz, mantar, siyah nokta ve akne gibi cilt hastalıklarında ve hemoroid tedavisinde fayda sağlayabilir.

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

reflesh

Saadet bizim dilediğimizle, Allah’ın bizim için dilediği şeyin bir araya gelmesinden doğar.

SORHOCAM.COM

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Copright 2014 - 2023 Konya