• notifications1
  • menü

Bugün : 17 Mayıs 2022 Salı

Keklik Üzümü Yağı Faydaları ve Zararları

Keklik Üzümü Yağı Baş, romatizma, karın ve kas ağrılarında, ağrı kesici olarak haricen sürülerek fayda ağlayabilir. Keten Tohumu Yağ: Düzenli kullanımda yüksek kolesterolü ve kan şekerini düşürmeye yardımcı olabilir. Çocukların zihinsel gelişiminde fayda sağlayabilir. Bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcıdır. Akciğer hastalıkları, bronşit, soğuk algınlığına karşı faydalı olabilir. Lavman olarak kullanılırsa kabızlığı gidermeye yardımcıdır. Dolama ve çıban tedavisinde faydalı olabilir.

x
Bu konu hakkındaki görüşlerinizi ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz!

Güvenlik Kodu : 49878

(Güvenlik kodunu bu kutucuğa yazın!)

Keklik Üzümü Yağı Faydaları ve Zararları Nelerdir?

Keklik Üzümü Yağı Faydaları ve Zararları Nelerdir?

Keklik Üzümü Yağı Faydaları ve Zararları Keklik Üzümü Yağı Baş, romatizma, karın ve kas ağrılarında, ağrı kesici olarak haricen sürülerek fayda ağlayabilir. Keten Tohumu Yağ: Düzenli kullanımda yüksek kolesterolü ve kan şekerini düşürmeye yardımcı olabilir. Çocukların zihinsel gelişiminde fayda sağlayabilir. Bağışıklık sistemini desteklemeye ...

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
reflesh

Hurma Ağacı Adem A.S.'ın Yaratıldığı Toprağın Kalanından Yaratılmıştır Ve İnsanın Bedeni İhtiyaçlarının Tamamını Karşılayan Nadir Besinlerdendir.

SORHOCAM.COM

Tarım, gıda ve hayvancılık üzerine kurulmuş bir websitesidir. Websitemizde yetiştiricilik, hastalıklar, zararlılar vb. ile ilgili yazılar bulunmaktadır.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları