• notifications1
  • menü

Bugün : 3 Ekim 2022 Pazartesi

Kavun Çekirdeği Yağının Faydaları ve Zararları

Kavun Çekirdeği Yağı Öksürük, göğüs ağrısı, bağırsak solucanlar, parazitler, kansızlık, gut ve romatizma şikayetlerine karşı yardımcı olabilir. Sperm miktarının artmasında fayda sağlayabilir. Akciğer veremine ve tıkanıklıklarına fayda sağlayabilir. Böbreklerdeki kumların dökülmesine yardımcı olabilir. Sinir gerginliklerini alarak derin uyku uyunmasına yardımcı olabilir. Masaj, kompres, banyo, friksiyon yöntemleriyle kullanılabileceği gibi, bir çay kaşığına 2-3 damla veya bir bardak meyve suyuna 3-4 damla ilave edilerek içilebilir.

x
Bu konu hakkındaki görüşlerinizi ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz!

Güvenlik Kodu : 61423

(Güvenlik kodunu bu kutucuğa yazın!)

Kavun Çekirdeği Yağının Faydaları ve Zararları Nelerdir?

Kavun Çekirdeği Yağının Faydaları ve Zararları Nelerdir?

Kavun Çekirdeği Yağının Faydaları ve Zararları Kavun Çekirdeği Yağı Öksürük, göğüs ağrısı, bağırsak solucanlar, parazitler, kansızlık, gut ve romatizma şikayetlerine karşı yardımcı olabilir. Sperm miktarının artmasında fayda sağlayabilir. Akciğer veremine ve tıkanıklıklarına fayda sağlayabilir. Böbreklerdeki kumların dökülmesine yardımcı olab...

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

reflesh

Hurma Ağacı Adem A.S.'ın Yaratıldığı Toprağın Kalanından Yaratılmıştır Ve İnsanın Bedeni İhtiyaçlarının Tamamını Karşılayan Nadir Besinlerdendir.

SORHOCAM.COM

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Copright 2014 - 2022 Konya