• notifications1
  • menü

Bugün : 2 Aralık 2022 Cuma

Karabiber Yağının Faydaları ve Zararları

Karabiber Yağının Faydaları

Karabiber Yağı iştah açıcı, pankreas salgısını arttırıcı sindirimi kolaylaştırıcı, gaz söktürücü ve mikrop öldürücü faydaları olabilir. Romatizma ve bel fıtığında masaj yapılarak kullanılırsa etkili olabilir. Damar sertliği yüksek tansiyon ve bağırsak iltihabı olanların kullanması sakıncalıdır.

x
Bu konu hakkındaki görüşlerinizi ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz!

Güvenlik Kodu : 28264

(Güvenlik kodunu bu kutucuğa yazın!)

Karabiber Yağı Faydaları ve Zararları Nelerdir?

Karabiber Yağı Faydaları ve Zararları Nelerdir?

Karabiber Yağı Faydaları ve Zararları Hazmı kolaylaştırmaya, iştah açmaya, gaz ve idrar söktürmeye ve öksürüğü kesmeye yardımcı olur. Ayrıca enerji vericidir. KULLANILIŞI Dahilen 1 fincan suya 3-4 damla damlatılarak günde 3 defa içilir.

Karabiber Yağının Faydaları ve Zararları Nelerdir?

Karabiber Yağının Faydaları ve Zararları Nelerdir?

Karabiber Yağının Faydaları ve Zararları Karabiber Yağı iştah açıcı, pankreas salgısını arttırıcı sindirimi kolaylaştırıcı, gaz söktürücü ve mikrop öldürücü faydaları olabilir. Romatizma ve bel fıtığında masaj yapılarak kullanılırsa etkili olabilir. Damar sertliği yüksek tansiyon ve bağırsak iltihabı olanların kullanması sakıncalıdır.

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

reflesh

Küçük işlere gereğinden çok önem verenler, elinden büyük iş gelmeyenlerdir.Eflatun

SORHOCAM.COM

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Copright 2014 - 2022 Konya