• notifications1
  • menü

Bugün : 29 Ocak 2023 Pazar

Erik Çekirdeği Yağının Faydaları ve Zaraları

Erik Çekirdeği Yağının Faydaları

Yüksek derecede nemlendirici ve yumuşatıcı özellikler içerir. Zarar gören saçların eski sağlığına kavuşmasını, cildin yaşlanma ile beraber azalan elastikiyetini geri kazanmasına yardımcı olur. Dudakları nemlendirerek çatlamaları gidermeye cildin su kaybını önlemeye destek verir.

x
Bu konu hakkındaki görüşlerinizi ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz!

Güvenlik Kodu : 46387

(Güvenlik kodunu bu kutucuğa yazın!)

Erik Çekirdeği Yağının Faydaları ve Zaraları Nelerdir?

Erik Çekirdeği Yağının Faydaları ve Zaraları Nelerdir?

Erik Çekirdeği Yağının Faydaları ve Zaraları Yüksek derecede nemlendirici ve yumuşatıcı özellikler içerir. Zarar gören saçların eski sağlığına kavuşmasını, cildin yaşlanma ile beraber azalan elastikiyetini geri kazanmasına yardımcı olur. Dudakları nemlendirerek çatlamaları gidermeye cildin su kaybını önlemeye destek verir.

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

reflesh

Mutluluk elin erişebileceği çiçeklerden bir demet yapma sanatıdır.B.Goddar

SORHOCAM.COM

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Copright 2014 - 2023 Konya