• notifications1
  • menü

Bugün : 25 Eylül 2022 Pazar

Buğday Yağının Faydaları Ve Zararları

Buğday Yağı Hücre yenileyici etkisi ile selülit, yara, güneş lekesi gibi cilt problemlerinde, kırışıklıklarda etkili olabilir.Hassas ve yıpranmış saçlara fayda sağlayabilir.Günde 1 çay kaşığı kullanılabilir.Haricen,saç için friksiyon, cilt için masaj şeklinde uygulanabilir.

Buğday Yağının Faydaları

x
Bu konu hakkındaki görüşlerinizi ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz!

Güvenlik Kodu : 64141

(Güvenlik kodunu bu kutucuğa yazın!)

Buğday Yağının Faydaları Ve Zararları Nelerdir?

Buğday Yağının Faydaları Ve Zararları Nelerdir?

Buğday Yağının Faydaları Ve Zararları Buğday Yağı Hücre yenileyici etkisi ile selülit, yara, güneş lekesi gibi cilt problemlerinde, kırışıklıklarda etkili olabilir.Hassas ve yıpranmış saçlara fayda sağlayabilir.Günde 1 çay kaşığı kullanılabilir.Haricen,saç için friksiyon, cilt için masaj şeklinde uygulanabilir.

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

reflesh

Ya başlamamalı, ya da bitirmeli..

SORHOCAM.COM

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Copright 2014 - 2022 Konya