• notifications1
  • menü

Bugün : 23 Mart 2023 Perşembe

Ceanothus Thyrsiflorus (Victoria) Bitkisi

Ceanothus Thyrsiflorus (Victoria) Bitkisi

Küçük parlak yaprakları yaz kış üzerinde olan bu bitki mayıs aylarında açmaya başlayan mavi çiçekleriyle göz alıcıdır .Oldukça hızlı büyüyen bu bitkiler güneşli ve yarı gölge yerlerden hoşlanırlar.Dik büyüyen bu bitkiler çit yapımında hoş görüntüler verirler.

x
Bu konu hakkındaki görüşlerinizi ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz!

Güvenlik Kodu : 51810

(Güvenlik kodunu bu kutucuğa yazın!)

Ceanothus Thyrsiflorus (Repens) Bitkisi

Ceanothus Thyrsiflorus (Repens) Bitkisi

Ceanothus thyrsiflorus (Repens) Oldukça ağır büyüyen ve küçük koyu renkli yaprakları dökülmeyen çalı gurubu bitkilerdir . Genellikle yarı gölge yerlerde iyi gelişim gösterirler . Bordür bitkisi olarak kullanımının yanında şekil verme sanatında da şimşir tercih edilen bir bitkidir. Peyzaj çalışmalarının vazgeçilmezlerindendir.

Ceanothus Thyrsiflorus (Victoria) Bitkisi

Ceanothus Thyrsiflorus (Victoria) Bitkisi

Ceanothus Thyrsiflorus (Victoria) Bitkisi Küçük parlak yaprakları yaz kış üzerinde olan bu bitki mayıs aylarında açmaya başlayan mavi çiçekleriyle göz alıcıdır .Oldukça hızlı büyüyen bu bitkiler güneşli ve yarı gölge yerlerden hoşlanırlar.Dik büyüyen bu bitkiler çit yapımında hoş görüntüler verirler.

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

reflesh

Meşe Ve Kayın Ağacından Buharlaşan Hava Bir Gün İçinde Yaklaşık 100 Litreyi Bulur.

SORHOCAM.COM

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Copright 2014 - 2023 Konya