• notifications1
  • menü

Bugün : 4 Ekim 2022 Salı

Caryopteris X Clandonensis Bitkisi

Caryopteris X Clandonensis Bitkisi

Mavi renk de açan çiçekleri oldukça gösterişlidir.Bitki yapısı itibariyle dik duran dallardan ve baharda beliren yeşil -gri yapraklardan oluşmaktadır. Yaz aylarında belirmeye başlayan mavi renkli çiçekler  ekim sonlarına kadar kendini gösterir. Budamaya yatkın olan bu bitkiler bol güneşli yerleri severler .

x
Bu konu hakkındaki görüşlerinizi ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz!

Güvenlik Kodu : 58853

(Güvenlik kodunu bu kutucuğa yazın!)

Caryopteris X Clandonensis Bitkisi

Caryopteris X Clandonensis Bitkisi

Caryopteris X Clandonensis Bitkisi Mavi renk de açan çiçekleri oldukça gösterişlidir.Bitki yapısı itibariyle dik duran dallardan ve baharda beliren yeşil -gri yapraklardan oluşmaktadır. Yaz aylarında belirmeye başlayan mavi renkli çiçekler ekim sonlarına kadar kendini gösterir. Budamaya yatkın olan bu bitkiler bol güneşli yerleri severler .

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

reflesh

Kahve, Dünya genelinde, ticareti en değerli 2. üründür. (1.Petrol'dür)

SORHOCAM.COM

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Copright 2014 - 2022 Konya