• notifications1
  • menü

Bugün : 3 Aralık 2022 Cumartesi

Calycanthus floridus

Calycanthus Floridus Çiçeği

Baharda beliren yapraklar yeşil renklidir ve sonbaharda açık yeşil renge döner. Yaklaşık 2,5-3 metre kadar boylanabilir. Bahar aylarında çiçek açmaya başlarlar ve yaklaşık 2 ay çiçekli kalırlar. Çiçekleri kırmızı renkli ve kokuludur. Budama yoluyla bitki daha sıkı bir forma sahip olur.

x
Bu konu hakkındaki görüşlerinizi ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz!

Güvenlik Kodu : 80488

(Güvenlik kodunu bu kutucuğa yazın!)

Calycanthus Floridus Çiçeği

Calycanthus Floridus Çiçeği

Calycanthus floridus Baharda beliren yapraklar yeşil renklidir ve sonbaharda açık yeşil renge döner. Yaklaşık 2,5-3 metre kadar boylanabilir. Bahar aylarında çiçek açmaya başlarlar ve yaklaşık 2 ay çiçekli kalırlar. Çiçekleri kırmızı renkli ve kokuludur. Budama yoluyla bitki daha sıkı bir forma sahip olur.

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

reflesh

Finlandiya'da Yetişen Çam Ağaçlarının Kökü 50 Km.den Fazladır.

SORHOCAM.COM

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Copright 2014 - 2022 Konya