• notifications1
  • menü

Bugün : 30 Eylül 2022 Cuma

Azalea Japonica Çiçeği

Azalea Japonica Çiçeği

Herdemyeşil olan ve genelde 1,5 metreye kadar boylanabilen bahara girerken beyaz pembe, lila, mor çiçekler açmaya başlayan bitkilerdir. Yarı gölge yerleri seven açelyalar asitli topraklarda iyi gelişim gösterirler.

x
Bu konu hakkındaki görüşlerinizi ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz!

Furkan

23.10.2020 22:57:15

Boylu olduğu için girişe ve duvara yakın yerlerde sarılıcı bitki gibi kullanılabilir diye düşünüyorum.

Alihan

23.10.2020 00:29:46

peysajda ki kullanım alanları

Güvenlik Kodu : 78416

(Güvenlik kodunu bu kutucuğa yazın!)

Azalea Japonica Çiçeği

Azalea Japonica Çiçeği

Azalea Japonica Çiçeği Herdemyeşil olan ve genelde 1,5 metreye kadar boylanabilen bahara girerken beyaz pembe, lila, mor çiçekler açmaya başlayan bitkilerdir. Yarı gölge yerleri seven açelyalar asitli topraklarda iyi gelişim gösterirler.

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

reflesh

Ağaçların gövdesi ile dalları aynı açıyla dururlar ve bu açı, ağaç yapraklarının ana damarları ile yan damarları arasındaki açının aynısıdır.

SORHOCAM.COM

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Copright 2014 - 2022 Konya