• notifications1
  • menü

Bugün : 1 Şubat 2023 Çarşamba

Anason Yağının Faydası ve Zararı

Anason Yağı Gaz söktürücü, midede hazımsızlık ve şişkinlik giderici, iştah açıcı ve anne sütünü arttırıcı olarak etkili olabilir.Kas gevşetici, ağrı kesici olarak fayda sağlayabilir.Uyku getirici olarak da kullanılabilir.Çocuklarda karın ve topuk bölgelerine seyreltilerek sürülmesi gereklidir.Günde 2 defa, 2-3 damla bir şeker parçasına yada bir fincan suya damlatılarak kullanılabilir.Daha fazla kullanılması sakıncalıdır.

x
Bu konu hakkındaki görüşlerinizi ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz!

Güvenlik Kodu : 23391

(Güvenlik kodunu bu kutucuğa yazın!)

Anason Yağının Faydası ve Zararı Nelerdir?

Anason Yağının Faydası ve Zararı Nelerdir?

Anason Yağının Faydası ve Zararı Anason Yağı Gaz söktürücü, midede hazımsızlık ve şişkinlik giderici, iştah açıcı ve anne sütünü arttırıcı olarak etkili olabilir.Kas gevşetici, ağrı kesici olarak fayda sağlayabilir.Uyku getirici olarak da kullanılabilir.Çocuklarda karın ve topuk bölgelerine seyreltilerek sürülmesi gereklidir.Günde 2 defa, 2-3 d...

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

reflesh

Havuç dilimi insan gözüne benzer. Bilimsel araştırmalar havucun gözlerin kan akışını ve işlevini iyileştirdiğini göstermiştir.

SORHOCAM.COM

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Copright 2014 - 2023 Konya