• notifications1
  • menü

Bugün : 3 Ekim 2022 Pazartesi

Pillerin Dolu Mu Boş Mu Olduğunu Nasıl Anlarız?

Bu yazımız da Evlerimizde ki pillerin boş olup olmadığını anlamaya çalışıyoruz. Evinizdeki kalem pillerin boş olup olmadığını anlamak için avometre ile ölçmek gerekir. Tabii herkesin evinde avometre bulundurması gerekmiyor. Pillerin dolu mu boş mu olduğunu anlamanın çok kolay bir yolu var.

pil

Pili sert bir zemine 2 katı yüksekliğinden bırakın. Eğer pil zemine değdiğinde sekiyorsa boştur. Bir de, dolu pil zemine değdiğinde çok daha tok bir ses çıkarır. Bu yolla pillerinizi kontrol edebilirsiniz.

x
Bu konu hakkındaki görüşlerinizi ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz!

Güvenlik Kodu : 84829

(Güvenlik kodunu bu kutucuğa yazın!)

Pillerin Dolu Mu Boş Mu Olduğunu Nasıl Anlarız?

Pillerin Dolu Mu Boş Mu Olduğunu Nasıl Anlarız?

Pillerin Dolu Mu Boş Mu Olduğunu Nasıl Anlarız? Bu yazımız da Evlerimizde ki pillerin boş olup olmadığını anlamaya çalışıyoruz. Evinizdeki kalem pillerin boş olup olmadığını anlamak için avometre ile ölçmek gerekir. Tabii herkesin evinde avometre bulundurması gerekmiyor. Pillerin dolu mu boş mu olduğunu anlamanın çok kolay bir yolu var. Pili...

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

reflesh

Geyikboynuzu yosununun sporları açık sarı bir toz üretir. Bu toz havai fişek yapımında kullanılır.

SORHOCAM.COM

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Copright 2014 - 2022 Konya