• notifications1
  • menü

Bugün : 4 Ekim 2022 Salı

Nevresim takımlarını ilk kullandığınız gün mis gibi kokar. Yatağınızda yatmaktan keyif alırsınız. Ama ertesi gün o güzel kokudan eser kalmaz. Sanki kirlenmiş gibi tüm güzel kokusunu kaybeder. Yatağınızın kokusunu tazelemeye ne dersiniz? Böylece her gün ilk günkü gibi taze ve temiz bir kokuya sahip olur. İşte bunun için yapmanız gerekenler.

İhtiyacınız olacak malzemeler:

  1. 50 gram votka
  2. 1 yemek kaşığı sirke
  3. 10-15 damla uçucu yağ
  4. Su
  5. Huni
  6. Küçük sprey şişesi

 

Yapılışı:

Yatağınızın her zaman güzel kokması için yapacağınız sprey için gerekli malzemeleri toplayın. Bu uygulama için her türlü vokta kullanabilirsiniz. Hatta aromalı vokta bile olabilir. Vokta hızlı buharlaşır ve kuruma sırasında istenmeyen kokuları uzaklaştırır.

Bir huni yardımıyla voktayı sprey şişesinin içine doldurun. Ardından antibakteriyel özelliği bulunan sirkeyi şişeye ekleyin. En sevdiğiniz uçucu yağdan 10-15 damla ilave edin.

İşte yatağınızı güzel ve temiz kokutacak karışımınız hazır. Yeni yıkanmış nevresimlerinizi yatağa sererken bu karışımdan üzerine sıkın. Hatta yatağınızın üzerine de sıkabilirsiniz. Biraz kuruması için açıkta bırakın. Kullandığınız uçucu yağ kokusu tüm yatağınızı saracaktır.

Her nevresim değişiminden sonra aynı uygulamayı yapın.

x
Bu konu hakkındaki görüşlerinizi ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz!

Güvenlik Kodu : 13510

(Güvenlik kodunu bu kutucuğa yazın!)

Yatağınız Her Zaman Taze Ve Güzel Koksun İstiyorsanız Mutlaka Okuyun!

Yatağınız Her Zaman Taze Ve Güzel Koksun İstiyorsanız Mutlaka Okuyun!

Nevresim takımlarını ilk kullandığınız gün mis gibi kokar. Yatağınızda yatmaktan keyif alırsınız. Ama ertesi gün o güzel kokudan eser kalmaz. Sanki kirlenmiş gibi tüm güzel kokusunu kaybeder. Yatağınızın kokusunu tazelemeye ne dersiniz? Böylece her gün ilk günkü gibi taze ve temiz bir kokuya sahip olur. İşte bunun için yapmanız gerekenler. İh...

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

reflesh

Gül Bir Meyve Olmamasına Rağmen Dünya'nın En Fazla C Vitamini İçeren Bitkisidir.

SORHOCAM.COM

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Copright 2014 - 2022 Konya