• notifications1
  • menü

Bugün : 15 Haziran 2024 Cumartesi

Elma - Nar Ve Üzüm Sirkesinin Faydaları ve Zararları

ELMA SİRKESİ Birçok hastalığın doğal ilacı olarak kullanılabilir. Tansiyonu ve kan dolaşımını düzenler. Hazımı kolaylaştıran elma sirkesi kilo vermeyede yardımcı olur. Bu etkisini duyan kadınlarında elma sirkesiyle yaptıkları birçok iksirde bulunmaktadır.

Elma Sirkesi

 

BALSAMİK SİRKE Dünya da çok tüketilen ve fiyatı pahalı olan sirke türüdür. Kalbi ve tüm dolaşım sistemini korur. Mide ağrısı ve gastirite iyi gelir. Diyabet hastalığına karşı sizi korur. Hafızayı güçlendirir. Yüksek tansiyonu önler.

Nar Sirkesi

 

NAR SİRKESİ İdrar ve ödem söktürücü özelliği vardır. Kalp dostu sirkedir, kalp hastalıklarına karşı sizi korur. Vücudun bağışıklık sistemini güçlendir, enfeksiyon kapmanızı önler. Yağ yakıcı özelliği vardır bu etkisiyle zayıflamaya yardımcı olur. Diş eti kanamaları ve diş sağlığında etkilidir.

Sirke

 

ÜZÜM SİRKESİ Vücuttaki yaraları tedavi etme özelliğine sahiptir. İştah bastırıcı özelliği vardır. Ayak mantarı tedavisi için kullanılabilir. Bağışıklık sistemini güçlendirir ve hastalıklara karşı sizi korur.

 

ADAÇAYI SİRKESİ Diyabet sorununa iyi gelir. Mide rahatsızlıkları ve ağrılarını geçirmeye yardımcı olur. Psikolojik yönden rahatlatıcı ve strest giderici özelliği vardır.

x
Bu konu hakkındaki sorularınızı ya da görüşlerinizi bu alana yazabilirsiniz!

(85966 kodunu soldaki kutucuğa yazın!)

Elma Sirkesinin Faydaları ve Zaraları Nelerdir?

Elma Sirkesinin Faydaları ve Zaraları Nelerdir?

Elma Sirkesinin Faydaları ve Zaraları Elma sirkesinin faydaları saymakla bitmeyecek kadar fazla olup, bir çok hastalığa ve sağlık şikayetine iyi gelmektedir. Vücut temizliği en önemli sağlık konularından birisidir. Bu konuya azami derecede dikkat edilmesi mutlu bir hayatın habercisidir. Elma sirkesinin faydaları şu şekilde sıralanabilir: Elm...

Elma - Nar Ve Üzüm Sirkesinin Faydaları ve Zararları Nelerdir?

Elma - Nar Ve Üzüm Sirkesinin Faydaları ve Zararları Nelerdir?

Elma - Nar Ve Üzüm Sirkesinin Faydaları ve Zararları ELMA SİRKESİ Birçok hastalığın doğal ilacı olarak kullanılabilir. Tansiyonu ve kan dolaşımını düzenler. Hazımı kolaylaştıran elma sirkesi kilo vermeyede yardımcı olur. Bu etkisini duyan kadınlarında elma sirkesiyle yaptıkları birçok iksirde bulunmaktadır. BALSAMİK SİRKE Dünya da çok tük...

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup herkesin faydalanabilmesi için ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Site Haritası - Rss Beslemesi