• notifications1
  • menü

Bugün : 18 Nisan 2024 Perşembe

Etkili Sunum Teknikleri Ders: Sunum yapmak yaşamınızın her anında ihtiyaç duyduğumuz bir olgudur. Etkili sunum okuma, dinleme, yazma, araştırma ve konuşma yeteneklerinin tümünü kapsayan yazılı ve görsel iletişmin önemini vurgular.

 

Etkili Sunum Teknikleri Ders amacı, bir sunumu günlük veya iş yaşamı için yeni içerik ve hizmet lanse edebilmenin yöntemlerini öğretmek ve bunları katılımcılara konuşturarak, yazdırarak, ifade anlamlı beden dilini kullandırarak ve teorik ve uygulamalı ders anlatımlarıyla öğretmektir.

 

Kazanımlar

  • Heyecan duygusunun nasıl faydaya dönüştürülebileceği,
  • Karşılıklı diyaloglarda kişisel alanın ne şekilde korunacağı,
  • Beden dili ve etkili ses seviyesi yeteneklerini kazanmak,
  • Emprovize(doğaçlama) veya daha önceden hazırlanmış bir diyaloğu kısaca sahneye dökebilmek,
  • Kişinin istediği algıyı yaratması için araçların kullanılması.

Konu İle İlgili Dokümanlar

x
Bu konu hakkındaki sorularınızı ya da görüşlerinizi bu alana yazabilirsiniz!

Bahri

11.10.2020 20:43:00

Tarım Teknikeri unvan değişikliği kitabı varmı

(15497 kodunu soldaki kutucuğa yazın!)

Etkili Sunum Teknikleri Ders Notları

Etkili Sunum Teknikleri Ders Notları

Etkili Sunum Teknikleri Ders: Sunum yapmak yaşamınızın her anında ihtiyaç duyduğumuz bir olgudur. Etkili sunum okuma, dinleme, yazma, araştırma ve konuşma yeteneklerinin tümünü kapsayan yazılı ve görsel iletişmin önemini vurgular. Etkili Sunum Teknikleri Ders amacı, bir sunumu günlük veya iş yaşamı için yeni içerik ve hizmet lanse edebilmeni...

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup herkesin faydalanabilmesi için ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Site Haritası - Rss Beslemesi