• notifications1
  • menü

Bugün : 26 Mayıs 2024 Pazar

ALT KATEGORİLER

Tarımsal Bilgiler

Budama Ve Aşılama

Budama ile ilgili ; ağaç budama videoları, meyve ağacı budama zamanı, meyve ağacı budama resimli anlatım, meyve ağaçlarında budama pdf, ağaç budama teknikleri, budama çeşitleri, erik ağacı budama zamanı, ağaç budama nasıl yapılır video, aşılama nasıl yapılır vb...

Bu kategorimizde hayatınızı kolaylaştıran kendi başına yapabileceğiniz faydalı ve pratik uygulamalardan bahsetmeye çalışacağız.

Islah ve Genetik ile ilgili ; ıslah çalışmaları biyoloji, ıslah çalışmaları nedir, tarımda ıslah çalışmaları, genetik ıslah nedir, klasik ıslah metotları nelerdir, gen mühendisliği, ıslah çalışmaları örnekleri, tarım ıslah çalışmaları vb..

Organik Tarım ile ilgili ; organik tarım nedir nasıl yapılır, organik tarım nedir kısaca bilgi, organik tarımın amacı nedir, organik tarım bölümü nedir,organik tarımın insan sağlığına etkileri, organik tarım şartları, organik tarım desteği, organik tarım ürünleri vb...

Bu bölümde sitemizde bulunan kategoriler içerisinde yer almayan diğer tarım ve ziraat konuları bu bu kategori başlığında toplayacağım.

Tarım veya ziraat, bitkisel ve hayvansal ürünlerin üretilmesi, bunların kalite ve verimlerinin yükseltilmesi, bu ürünlerin uygun koşullarda muhafazası, işlenip değerlendirilmesi ve pazarlanmasını ele alan bilim dalıdır.

Topraksız Tarım ile ilgili ; evde topraksız tarım, topraksız tarım malzemeleri, topraksız tarım maliyeti, topraksız tarım nedir, topraksız tarım domates, topraksız tarım nasıl yapılır video, topraksız tarım pdf, topraksız tarım seraları vb...

Ziraat Mühendisliği Bölümleri ; Ziraat Mühendisliği (Tarım Ekonomisi), Ziraat Mühendisliği (Tarım Makineleri), Ziraat Mühendisliği (Tarımsal Yapılar ve Sulama), Ziraat Mühendisliği (Tarla Bitkileri), Ziraat Mühendisliği (Toprak), Ziraat Mühendisliği (Zootekni), Ziraat Mühendisliği (Bahçe Bitkileri), Ziraat Mühendisliği (Bitki Koruma)

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup herkesin faydalanabilmesi için ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Site Haritası - Rss Beslemesi