• notifications1
  • menü

Bugün : 25 Eylül 2020 Cuma

BİZ KİMİZ ?

Merhaba, Sorhocam.com'a hoş geldiniz.

Amacımız Nedir?

Şu anda bulunduğunuz sorhocam.com sitesinin hazırlanmasındaki temel hedef, çalışmalarınızda ve araştırmalarınızda sizlere yardımcı olmaktır.

Yasal Bilgilendirme

Bu siteyi ziyaret eden ve faydalanan ziyaretçilerimiz yasal kullanım sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılır.

 

Eksiklerimiz var mı?

Tabi ki var. Şu an yeni açılan bir site olmamız sebebiyle daha yolun başındayız. İlerleyen zamanlarda sizlerden gelen talepler, eleştiriler doğrultusunda bilgilerimizi güncelleyeceğiz. Bu sitenin daha ihtiyaca yönelik olması ve herkesin kullanabileceği bir site olması sizlerden gelecek taleplerle sağlanacaktır.

 

Neler Yapmayı Planlıyoruz?

Sorhocam.com 'u bir puzzle'a benzetecek olursak zamanla, yavaş yavaş puzzle'ın parçalarını yerine koyarak oluşan resmi sizlere sunacağız. Eğer yanlış yerleştirilen parçalar olursa bunları sizlerin yardımıyla doğru yere yerleştireceğiz. Mevcut kaynakları siteye yerleştirmek, yeni bölümler ilave etmek, olası hataları düzeltmek, yenilikleri duyurmak, sizlerden gelecek katkılar doğrultusunda siteye yön vermek ve eksiklerimizi tamamlamak bir sonraki adımımız olacak.

 

Bize Nasıl Yardımcı Olabilirsiniz?

Öncelikle sitemizin yeni olması nedeniyle sosyal medya adreslerinizden sitemizin duyurulmasında ve siteye eklenen konulara ya da sorulara yorumlar yaparak eksikliklerimizi ve yanlışlarımızı fark etmemiz de bize yardımcı olabilirsiniz.

 

Neden Üyelik Sistemi Mevcut ?

Üyelik sitemi sadece online test çözenler için, test istatistiklerini tutmaları amacıyla mecbur kılınmıştır.

 

Arama Motorunu Verimli Olarak Nasıl Kullanabilirim?

Sitemizdeki arama motoru konuda geçen her kelimeye göre duyarlıdır. Yani hassas bir arama yapmaktadır. Örneğin Domateste Gübreleme Programı hakkında bilgi almak istiyorsanız arama motoruna domates, gübreleme ya da programı şeklinde arama yapmanız gerekmektedir.

 

Sonuç Olarak...

Bu site hepimizindir, biz başlattık, beraber büyüteceğiz, geliştireceğiz. Hep beraber. Yan yana, kol kola, omuz omuza. Gücümüzün yettiği kadar...

Her türlü istek, öneri, şikayet vb. hakkında konularınızı destek@sorhocam.com adresine ya da iletişim bölümünden bize bildirebilirsiniz.

 

Saygılarımla,

KULLANICI GİRİŞİ

Kullanıcı Adınız

Şifreniz

Üye Ol Şifremi Unuttum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK BAŞLIKLAR
SİTE İSTATİSTİKLERİMİZ
  • Konular (4427)
  • Haberler (2680)
  • Resimler (5478)
  • Dokümanlar (1904)
  • Üyeler (13822)
reflesh

Ağaçların gövdesi ile dalları aynı açıyla dururlar ve bu açı, ağaç yapraklarının ana damarları ile yan damarları arasındaki açının aynısıdır.

WWW.SORHOCAM.COM

Başka yerde arama, tarıma dair aradığınız her ne varsa burada! Tarım Haberleri, bitki hastalıkları, zararlıları, gübreleme, ilaçlama ve daha fazlası...

"Facebook İletişim | WhatsApp İletişim"