Bugün : 23 Ocak 2017 Pazartesi

ANA KATEGORİLER

Tarımsal Bilgiler

Tarım Ziraat Hayvancılık Üzerine ; Teoriden Pratiğe Biyolojik, Biyoteknik ve Kültürel Mücadele, Bakteriyoloji, Mikoloji, Viroloji, Herboloji, Entemoloji, nematoloji, Toksikoloji ve ekotoksikoloji vb ders notları ve dokümanlar yer almaktadır.

Kimyasal Bilgiler

Bu kategorimizde kimyasal bilgiler üzerine bilgiler vermeye çalışacağız. Özellikle Gıda analizleri ve gıdada kullanılan katkı maddelerine değineceğiz.

Sağlık Bilgileri

İlaçlar, hastalıklar, belirtiler, tedaviler, tıbbi terimler ve kısaltmalar, kısaca sağlık ile ilgili kısa ve pratik bilgiler. Kısa sağlık bilgileri

İşsağlığı Ve Güvenliği Sınavı

İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili ; Sıkça sorulan sorular, A, B, C Sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sınavına hazırlanan arkadaşlar için ders notları, ders sunumları ve benzeri materyaller yer almaktadır.

Motorlu Taşıtlar Sürücü Adayları Sınavı

Ehliyet Sınavı Kategorimizde ; Ehliyet sınavı ile ilgili merak ettiğiniz her şey.. Ayrıca A2 Sınıfı (motorsiklet), B Sınıfı (Otomobil), D Sınıfı (Çekici, Tır), E Sınıfı (Otobüs), G Sınıfı (İş Makinaları), H Sınıfı (Engelliler İçin) gerekli ders notları, dokümanlar, sınav soruları yer almaktadır.

Hijyen ve Pest Kontrol

Özellikle Gıda Endüstrilerinde büyük önem arz eden Hijyen ve Sanitastonun yanı sıra Pest Kontrol (Haşere Mücadelesi) üzerine de notlar ve dokümanlar yer almaktadır.

Mutfak Tarifleri

Evde kolay ve pratik bir şekilde hazırlayabileceğiniz birbirinden güzel tuzlu ve tatlı kurabiyeler, kekler ve pastalar, çorba ve yemek tariflerini sizler için bir arada topladık.

ÜYE GİRİŞİ

Kullanıcı Adınız (E-posta Adresiniz)

Şifreniz

Üye Ol Şifremi Unuttum

ARADIĞIN ŞEY BU MU?

DESTEK VERENLER

intfa sedef tarım

SİTE İSTATİSTİKLERİ

Tarım Haberleri - Gıda, Tarım Ziraat Bilgi Deposu

Son dakika tarım haberleri ve gıda, tarım ve ziraat üzerine faydalı ve pratik bilgiler...

Son dakika tarım haberleri, tarım bakanlığı destekleme ödemeleri, gıda tarım ve hayvancılık bakanlığı personel alımı, ziraat mühendisliği iş imkanları, ziraat mühendisi atamaları, bitki koruma ürünleri bayilik veya toptancılık sınavı, tarımsal yayım ve danışmanlık sınavı, tarımsal hastalıklar ve zararlılar ile mücadele, bitki besleme ve gübreleme ders notları

İntfa Tarımsal Alışveriş - Site Haritası - Rss Takip - Mobil Uyumlu Sayfamız - Android Uygulamamız