• notifications1
  • menü

Bugün : 5 Aralık 2022 Pazartesi

Kızılağaç / Huşgiller

İyi bir azot bağlayıcıdır. Görüntüsü çok güzel bir ağaçtır. Kendisine saldıran zararlılardan kurtulabilmek için avcı böcekleri toplayan bir salgı yaydığını okumuştuk. Çok su ister, bu yüzden Karadeniz’in doğal ağacıdır. Odununun rengi de muhteşemdir. Biz 3 tane diktik. Odun olarak kullanacağız.

x
Bu konu hakkındaki görüşlerinizi ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz!

Güvenlik Kodu : 20017

(Güvenlik kodunu bu kutucuğa yazın!)

Kızılağaç Nedir, Nasıl Yetiştirilir?

Kızılağaç Nedir, Nasıl Yetiştirilir?

Kızılağaç / Huşgiller İyi bir azot bağlayıcıdır. Görüntüsü çok güzel bir ağaçtır. Kendisine saldıran zararlılardan kurtulabilmek için avcı böcekleri toplayan bir salgı yaydığını okumuştuk. Çok su ister, bu yüzden Karadeniz’in doğal ağacıdır. Odununun rengi de muhteşemdir. Biz 3 tane diktik. Odun olarak kullanacağız.

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

reflesh

İçinde sümüksü madde bulunan bitkiler, (ıhlamur, keten tohumu, sinirli ot gibi) yara, iltihap üzerine etkilidir. Cilt temizleme özelliğine sahip olduğunu biliyor muydunuz?

SORHOCAM.COM

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Copright 2014 - 2022 Konya