• notifications1
  • menü

Bugün : 7 Aralık 2022 Çarşamba

Keklik Yetiştiriciliği

Eti ve yumurtası için beslenen kekliklerin eti çok lezzetli ve yağ oranı düşüktür. ABD, Fransa, İspanya, Macaristan, Slovakya ve Çek Cumhuriyet gibi birçok ülkede keklik üretilmekte ve bu üretilen hayvanlar özel avlaklarda avlandırılmaktadır.

Devamına ulaşmak için tıklayınız​.

Dokümanlar

Konu Etiketleri

keklik nedir?
x
Bu konu hakkındaki görüşlerinizi ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz!

Mehmet

14.01.2021 23:34:09

Hocam keklikte bit olur mu kış mevsimi olmasına ragmen akdeniz bolgesindeyim
Keklikler sürekli kabarıyor gecen ense ve sirtindaa beyazlıkliklar vardı biraz solgun gibiler bende çatıdaki kafesten iceri aldım

Güvenlik Kodu : 15654

(Güvenlik kodunu bu kutucuğa yazın!)

Keklik Yetiştiriciliği Nedir, Nasıl Yapılır?

Keklik Yetiştiriciliği Nedir, Nasıl Yapılır?

Keklik Yetiştiriciliği Eti ve yumurtası için beslenen kekliklerin eti çok lezzetli ve yağ oranı düşüktür. ABD, Fransa, İspanya, Macaristan, Slovakya ve Çek Cumhuriyet gibi birçok ülkede keklik üretilmekte ve bu üretilen hayvanlar özel avlaklarda avlandırılmaktadır. Devamına ulaşmak için tıklayınız​.

KULLANICI GİRİŞİ

Üye Ol Şifremi Unuttum?

reflesh

Kestane ağacının kerestesi yaklaşık 500 yıl kadar dayanır. Karadeniz Bölgesi’nin tarihi evleri bu ağaçtan yapılmıştır.

SORHOCAM.COM

Sorhocam.com 2014 yılında Ziraat Mühendisi Arafa KARAÇELEBİ tarafından kurulmuş olup ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Yetiştiriciliği, tarımı, ürünleri, bitkisi, ağacı, çiçeği gübreleri, hastalığı zararı, zararlıları, mücadelesi, ilaçları aşısı, budaması, otu, faydaları, programı, önerileri, istekleri, tavsiyeleri, nedir, nelerdir, nasıl yapılır, özellikleri, kullanım alanları, takvimi, sınavı, sınavları, notları

Copright 2014 - 2022 Konya